• جمعه 09 خرداد 1399
  • 10:34

برف و کولاک 160 روستاي خلخال را به محاصره درآورد

برف و کولاک 160 روستاي خلخال را به محاصره درآورد
به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از فرمانداري خلخال، صبح امروز با حضور فرماندار و اعضاي مديريت بحران شهرستان خلخال، جلسه مديريت بحران در خصوص بارش شبانه‌ روز گذشته و پيش‌بيني در خصوص بررسي نقاط حادثه‌خير در خصوص سيلاب در سه ماه اول سال 91 بررسي شد.

«ذبيح‌الله عبداللهي»، فرماندار خلخال ضمن اشاره به بارش برف و کولاک شديد در شهرستان خلخال و وضعيت بحراني در شهرستان خواستار کمک‌رساني دستگاه‌هاي ذيربط شد.

وي افزود: هم اکنون در حوزه راه‌هاي اصلي محور خلخال به آسالم و محور خلخال به اردبيل همراه با کولاک شديد و بارش برف بوده و تردد در آنها به سختي انجام مي‌شود.

فرماندار خلخال از روستاييان خواست تا از سفرهاي ضروري به مرکز شهرستان و بخش‌ها خودداري کنند.

وي افزود: کليه راه‌هاي روستايي شهرستان خلخال مسدود است و راهداران در تلاش هستند تا بعد از بازگشايي محورهاي اصلي به محورهاي فرعي و روستايي نيز بپردازند.

فرماندار خلخال گفت: ارتفاع برف در گردنه‌ها و محورهاي مواصلاتي اصلي و روستايي بيش از 80 سانتي‌متر و در سطح شهر 50 سانتي متر گزارش شده است.

فرماندار خلخال در جلسه مديريت بحران شهرستان خلخال از ادارات برق، گاز، راه وترابري و شهرداري، آب و فاضلاب خواست تا تلاش بيشتري درخصوص بارش‌هاي اخير به مردم خدمت‌رساني کنند.
/120
امتیاز به خبر :