• دوشنبه 12 خرداد 1399
  • 23:13

استقرار ايستگاه‌هاي راهداري نوروزي در نقاط حادثه‌خيز اصفهان

استقرار ايستگاه‌هاي راهداري نوروزي در نقاط حادثه‌خيز اصفهان
به گزارش ميراث‌آريا(CHTN)، مديرکل راه و شهرسازي استان اصفهان اظهار داشت: تمامي راهداران و ادارات راه ‌و شهرسازي استان در خدمت‌رساني به موقع به مسافران نوروزي آماده هستند.

«محمود محمودزاده» افزود: اداره‌کل راه و شهرسازي استان اصفهان با اهداي بسته‌هاي فرهنگي به کودکان و نوجوانان، توزيع نقشه و نصب پيام‌هاي ايمني طي ايام نوروز در جاده‌هاي استان با هدف کاهش تصادفات و تلفات جاده‌اي در خدمت‌گذاري به مردم آماده است.

وي با اشاره به سامانه گوياي 141 و تماس‌هاي مردمي از طريق اين سامانه و سوالات متعدد تاکيد کرد: با پاسخ‌دهي به موقع به مردم و برقراري ارتباط ريشه‌دار با مخاطبان، اعتماد کاربران در جاده‌ها را افزايش خواهيم داد.

به گزارش ميراث‌آريا، «دوست‌محمدي» معاون راهداري اداره‌کل راه و شهرسازي اصفهان با اشاره به نوروز و اوج ترافيکي بالا در محورهاي مواصلاتي کشور به ويژه استان اصفهان، يکي از اهداف وزارت راه و شهرسازي را برقراري تردد ايمن و روان در جاده‌ها در راستاي کاهش تصادفات در زمان سفر دانست.

معاون راهداري اداره‌کل راه و شهرسازي اصفهان از روساي ادارات شهرستان‌هاي تابعه خواست تا براي هماهنگي با تمامي نيروهاي امدادي شهرستان‌ها در زمينه امداد جاده‌اي در ايام نوروز اقدام کنند.

وي از لغو عمليات کارگاهي شرکت‌ها و ارگان‌ها در حريم جاده‌هاي استان از 15 اسفندماه تا 15 فروردين‌ماه 91 خبر داد و ابراز اميدواري کرد که سال ايمن و بي‌خطري در پيش داشته باشيم.
/117

امتیاز به خبر :