• چهارشنبه 20 فروردین 1399
  • 00:11

افزايش ظرفيت واحدهاي اقامتي اردبيل در نوروز

افزايش ظرفيت واحدهاي اقامتي اردبيل در نوروز
«بهروز ندايي» در گفت‌وگو با ميراث‌آريا (chtn)، با اعلام اين خبر افزود: در يک ماه مانده به آغاز تعطيلات نوروزي سعي داريم در کنار آماده‌سازي هتل‌ها، اماکن اقامتي و پذيرايي و همکاري براي افزايش ظرفيت 20 هزار اقامت عمومي در اين فضاها، سرويس‌هاي بهداشتي و مکان‌هاي عمومي مورد نظر را براي استفاده گردشگران تجهيز کنيم.

وي با تاکيد بر ضرورت تعامل شهرداري‌هاي شهرهاي مختلف استان با ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي گفت: شهرداران بايد ياريگر ستاد تسهيلات سفر باشند، تا شاهد کاستي در خدمات‌رساني به مسافران نوروزي استان نباشيم.

ندايي يادآور شد: در کنار فعال کردن کميته‌ها و مجموعه‌هاي نظارتي سعي داريم در ايام پاياني سال با برگزاري جشن‌ها و برنامه‌هاي شاد و مفرح مردم را آماده استقبال از مسافران نوروزي کنيم؛ در همين زمينه اماکن رفاهي، اقامتي و پذيرايي متعدد مهيا شده است.

اين مقام مسوول در ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي اردبيل خاطرنشان کرد: شايسته است آدرس‌ها و شماره تلفن‌هاي مجموعه‌هاي خدمات‌رسان با تمامي اطلاعات و راهنمايي‌هاي لازم در قالب کتابچه اطلاع‌رساني منتشر شود و در ورودي شهرهاي استان در اختيار مسافران نوروزي قرار بگيرد.

115/

امتیاز به خبر :