• چهارشنبه 20 فروردین 1399
  • 00:28

تجهيز يک‌صد مدرسه براي اسکان مسافران نوروزي ياسوج

تجهيز يک‌صد مدرسه براي اسکان مسافران نوروزي ياسوج
به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، مدير آموزش و پرورش بويراحمد در نشست شوراي آموزش و پرورش اظهار داشت: اين مدارس به فرش، يخچال و وسايل گرمايشي براي استفاده مسافران و گردشگران نوروزي مجهز خواهند شد.

«صالح‌پور» افزود: براي رفاه حال مهمانان و گردشگران نوروزي ستاد مرکزي اسکان اداره آموزش و پرورش شهرستان بويراحمد به هنرستان آيت‌الله طالقاني واقع در ميدان امام‌حسين (ع) ياسوج انتقال يافت.

بنا بر اين گزارش، اداره ‌کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان کهگيلويه و بويراحمد در چند ماه گذشته با هدف تامين آسايش مسافران ورودي به استان در ايام نوروز بيش از 2 هزار تخته پتو و 200 تخته گليم فرش خريداري کرده و به سازمان آموزش و پروش استان تحويل داده است.

به گزارش ميراث‌آريا،‌ به گفته مديرکل ميراث فرهنگي استان، سازمان آموزش و پرورش متعهد شده است که علاوه بر اسکان گردشگران فرهنگي وابسته به واحدهاي تابعه خود، نسبت به اسکان گردشگران ورودي به استان در ايام پيک سفر همکاري کند.

«عليرضا ايزدي» کهگيلويه و بويراحمد را به دليل برخورداري از آب و هواي متنوع و چهارفصل، يکي از مناطق مهم گردشگري کشور معرفي کرد و يادآور شد: اين استان در تمامي فصول سال ميزبان گردشگران و مسافران بسياري از اقصي نقاط کشور است.
117/
امتیاز به خبر :