• یکشنبه 10 فروردین 1399
  • 23:47

درج تمام اطلاعات ضروري براي مسافران خراسان جنوبي در کتابچه نوروزي

درج تمام اطلاعات ضروري براي مسافران خراسان جنوبي در کتابچه نوروزي
به گزارش ميراث آريا(chtn)، در اولين جلسه هماهنگي و برنامه‌ريزي ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي استان خراسان جنوبي ويژه نوروز 1391، همچنين مقرر شد ستادهاي شهرستان به رياست فرمانداران تشکيل و براي برگزاري جلسات منظم به منظور انجام هماهنگي‌هاي لازم اقدام شود.

بنا بر اين گزارش، ساير اعضاي ستاد نيز موظف به هرگونه همکاري و بسيج امکانات هستند و با تشخيص فرمانداران بايد به تشکيل کميته‌هاي زيرمجموعه ستاد اقدام کرده ضمن انجام برنامه‏ريزي‌هاي لازم، صورت‌جلسات را به استانداري و دبيرخانه ستاد ارسال کنند.

اعلام هرگونه آمار و اطلاعات مرتبط با ستاد فقط از جانب رياست محترم، قائم مقام محترم و دبير ستاد تسهيلات سفر در استان صورت خواهد گرفت و در شهرستان‌ها نيز اين کار بر عهده فرماندار محترم هر شهرستان است. فرم‌هاي آماري ارسالي از شهرستان‌ها نيز صرفا با امضاي فرماندار محترم معتبر خواهد بود.

دستگاه‌هاي اجرايي تخصصي بايد در ايام نوروز آمار و اطلاعات سرا حداکثر تا ساعت 9 صبح و به صورت روزانه به دبيرخانه ستاد استان خراسان جنوبي با شماره 4440901-0561 اعلام کنند.

بر همين اساس تمام مديران استاني و شهرستاني بايد نماينده‌اي تام‌الاختيار براي ايام نوروز به ستاد استان و در شهرستان‌ها به فرمانداران معرفي کنند.

همچنين مقرر شده است در تمام شهرستان‌هاي استان با هماهنگي فرمانداران براي برپايي بازارچه‌هاي سوغات محلي و صنايع دستي اقدام شود.
/120
امتیاز به خبر :