• شنبه 21 تیر 1399
  • 02:36

ضرورت تجهيز يادمان‌هاي دفاع‌مقدس ايلام

ضرورت تجهيز يادمان‌هاي دفاع‌مقدس ايلام
به گزارش ميراث‌آريا (chtn)، فرمانده سپاه پاسداران اميرالمومنين(ع) استان ايلام در اين نشست که با حضور دبير ستاد مرکزي راهيان‌نور، نماينده ويژه رئيس‌جمهور در ستاد مرکز راهيان‌نور و معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام برگزار شد، گفت: در مناطق عملياتي دوران دفاع‌مقدس يادمان‌هاي مختلفي وجود دارد.

در بخشي ديگر از اين نشست دبير ستاد مرکزي راهيان‌نور با اشاره به اينکه طرح راهيان‌نو‌ر از آبان‌ماه امسال به سبک و شيوه جديدي آغاز شده و استان ايلام نيز در اين زمينه فعال مي‌شود، اظهار داشت: براي تحقق اين مهم نيز برنامه‌هاي مختلفي تدوين شده که به مرور در طول سال در مناطق مختلف کشور اجرا مي‌شود.

«جواد تاجيک»، توسعه زيرساخت‌ها و جاده‌هاي دسترسي به يادمان‌ها و مناطق عملياتي مناطق مختلف کشور از جمله استان ايلام را از ديگر برنامه‌هاي ستاد راهيان‌نور معرفي کرد و گفت: تمام توان خود را صرف توسعه برنامه‌هاي ستاد راهيان‌نور در مناطق مختلف کشور کرده و در اين راستا از هيچ کوششي دريغ نخواهيم کرد.

در ادامه نماينده ويژه رئيس‌جمهور در ستاد مرکزي راهيان‌نور از تدوين طرح جامع ساماندهي راهيان‌نور در استان ايلام خبر داد و خاطرنشان کرد: براي ساماندهي کاروان‌هاي راهيان‌نور برنامه‌هاي مختلفي از سوي اين ستاد تدوين شده است.

«سيدجمال علي‌‌الحسيني» با بيان اينکه استان ايلام يکي از آوردگاه‌هاي دوران دفاع‌مقدس است که عمليات‌هاي مختلفي در اين منطقه از کشور در دوران دفاع‌مقدس روي داده است، اضافه کرد: بر اين اساس اين منطقه از ايران اسلامي همواره از سوي مردم و کاروان‌هاي راهيان‌نور مورد توجه ويژه قرار گرفته است.
همچنين معاون سياسي امنيتي استاندار ايلام نيز در اين نشست با يادآوري اين مهم که مردم استان ايلام در دوران دفاع‌مقدس رشادت‌هاي فراواني را به يادگار گذاشتند، اظهار داشت: مردم اين سرزمين بدون کمترين امکانات در برابر دشمنان انقلاب و اسلام ايستادند.

حجت‌الاسلام «صحبت‌ا... رحماني» ادامه داد: اعزام کاروان‌هاي راهيان‌نور فرصت مناسبي براي معرفي استان ايلام و يادآوري خاطرات دفاع مقدس است.
/117
امتیاز به خبر :