• چهارشنبه 25 تیر 1399
  • 07:55

گردشگران قيمت املاک در برزيل را رونق دادند

گردشگران قيمت املاک در برزيل را رونق دادند
به گزارش ميراث آريا (chtn)،‌ رشد علاقمندي گردشگران براي ورود به برزيل در فاصله سال‌هاي باقي مانده به برگزاري دو رويداد مهم ورزشي در اين کشور باعث شده است تا قيمت زمين در شهرهاي مختلف برزيل، روندي صعودي به خود گيرد.

آخرين آمار از سوي وزارت گردشگري برزيل حاکي از ورود 4.4 ميليون نفري گردشگر در شش ماهه نخست سال است که در مقايسه با مدت زمان مشابه سال گذشته 18.8 درصد رشد داشته و پيش‌بيني مي‌شود اين روند در فاصله سال‌هاي 2011 تا 2015، افزايشي 21 درصدي را تجربه کند.

کارشناسان معتقدند، برگزاري مسابقات جام جهاني در سال 2014 و المپيک در سال 2016، تاثيري مستقيم در افزايش درآمد اين کشور در صنعت گردشگري خواهد داشت و کمکي 9 ميليارد دلاري به اقتصاد برزيل تا سال 2015 خواهد کرد.

از سوي ديگر و به اذعان شرکت‌هاي مستغلاتي برزيل، تداوم روند روبه رشد ورود گردشگر به اين کشور تاثيري مثبت در قيمت ملک خواهد گذاشت.

پيش‌بيني مي‌شود علاقمندي گردشگران براي سرمايه‌گذاري در برزيل همراه با افزايش سطح درآمد شهروندان برزيلي در سال‌هاي منتهي به برگزاري رويدادهاي ورزشي، رونقي هفت تا هشت درصدي را در بازار املاک اين کشور به وجود آورد.
/109
امتیاز به خبر :