• پنجشنبه 15 خرداد 1399
  • 16:19

فروش بيمه سفر در شبکه جامع رزرواسيون پرديس فعال مي شود

فروش بيمه سفر در شبکه جامع رزرواسيون پرديس فعال مي شود
به گزارش ميراث آريا(CHTN)مديرعامل شرکت پرديس درکنفرانس تخصصي گردشگري الکترونيک گفت: شبکه جامع رزرواسيون پرديس، امکان ارتباط هتلها و آژانسهاي گردشگري را برقرار ‌کرده و بر اساس قراردادي که با سازمان منطقه آزاد کيش بسته است، امکان رزرو بليط هواپيما و هتل به کيش و همچنين کليه پروازهاي کيش‌اير به تمام شهرهاي کشور را از طريق اينترنت فراهم مي‌کند.

قاسمي تصريح کرد:در اين شبکه محلي هتلها، خطوط هواپيمايي و آژانسهاي گردشگردي امکانات خود را به يکديگر معرفي مي‌کنند. اعضاي اين شبکه در واقع آژانسها و دفاتر گردشگري هتلها هستند، ولي با امکان جديدي که فراهم شده است، افراد هم مي‌توانند با عضويت در اين شبکه براي جزيره کيش و همچنين کليه پروازهاي کيش اير به نقاط مختلف کشور، بليط رزرو کنند.

وي درباره مزيتهاي اين شبکه گفت: «اولين مزيت اين شبکه، بازار گسترده‌تر و در نتيجه مشتريان بيشتر و سهولت دسترسي به خدمات ديگران است ،کساني که به اين شبکه متصل مي‌شوند، در بخش خدمات مربوط به پروازها مي‌توانند از امکان ايجاد پروازهاي يک طرفه و دو طرفه و تعيين قيمت آنها، سهميه‌بندي پروازها براي آژانسهاي ديگر، اعتبار دادن به آژانسها، واگذاري بليط خام و تعيين شماره سريال بليط‌ها و ليست انتظار خودکار استفاده کنند.

مديرعامل شرکت پرديس گفت:برگزارکنندگان تورهاي گردشگري هم مي‌توانند در اين فضاي مجازي به ايجاد تور توسط اپراتورهاي آژانس برگزارکننده تور بپردازند، همچنين امکان جستجو در تورهاي ساير آژانسها، ‌سهميه‌بندي تورها براي آژانسهاي ديگر و گزارش‌گيري کامل از خدمات ارائه‌شده براي اعضا فراهم است./105

امتیاز به خبر :