• جمعه 24 مرداد 1399
  • 09:54

بزرگترين نمايشگاه حمل و نقل و ترانزيت در تهران برپا مي‌شود

به گزارش ميراث آريا(chtn) در اين نمايشگاه شرکت‌هاي توليدکننده تجهيزات و ادوات حمل و نقل جاده‌اي، ريلي و هوايي و زميني ‪ ۹‬استان کشور، شرکت‌هاي حمل و نقل درون شهري و بين‌المللي، شرکتهاي حمل و نقل ريلي، دريايي و هوايي و زميني و شرکتهاي توليدکننده خودروهاي کشنده جاده‌اي، سنگين و نيمه سنگين و خدمات حمل و نقل، شرکتهاي توليدکننده تجهيزات ايمني راهها حضور خواهند داشت.

اين نمايشگاه در فضايي به مساحت دو هزار مترمربع در شش بخش حمل و نقل جاده‌اي، حمل و نقل دريايي، حمل و نقل هوايي، حمل و نقل درون شهري، ترانزيت برگزار خواهد شد و هفت منطقه آزاد و پايانه استراتژيک حمل و نقل و ترانزيت کشور نيز آخرين توانمنديهاي خود را در معرض ديد علاقه‌مندان قرار مي‌دهند.

در اين نمايشگاه آخرين توليدات شرکتهاي خودروساز داخلي در بخش حمل و نقل درون شهري، جاده‌اي و خودروهاي همگاني به نمايش درخواهد آمد.

در حاشيه اين نمايشگاه نيز با حضور مسئولان شبکه حمل و نقل و ترانزيت کشور و مسئولان اجرايي دستگاههاي دولتي - خصوصي و نيمه دولتي و مديران برخي شرکتهاي حمل و نقل کشورهاي آسياي ميانه همايش دو روزه‌اي برگزار مي‌شود. /105امتیاز به خبر :