• ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398
  • 05:45

20 سفر نوروزي دارم، ولي همگي کاري است

20 سفر نوروزي دارم، ولي همگي کاري است
به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، همزمان با آغاز تعطيلات نوروز، سفرهاي ايرانيان به اقصي نقاط کشورمان آغاز مي‌شود اما دانستن اين که معاون گردشگري کشور به عنوان يکي از متوليان اصلي امر سفر و گردشگري تعطيلات را چگونه مي‌گذراند خالي از لطف نيست.

همزمان با حضور «منوچهر جهانيان» در خبرگزاري ميراث‌آريا، فرصت را غنيمت شمرده و از وي در خصوص نحوه گذراندن تعطيلات نوروزي، پرسيديم که گفت: طي ايام نوروز با سفر به 20 استان اقدام به بررسي و بازديد از فعاليت‌ ستاد تسهيلات سفرهاي نوروزي استان‌ها خواهيم کرد.

از او پرسيديم که آيا خانواده خود را هم در اين سفرها همراه مي‌بريد که وي پاسخ منفي داد. اين پاسخ باعث اين شد که از جهانيان بپرسيم آيا خانواده وي از اين که مانند همه مردم سفر نوروزي در ايام تعطيلات ندارند گله‌مند هستند يا خير، که وي در پاسخ گفت: رضايت مردم از سفر نوروزي‌شان در اثر خدمت‌رساني همکاران بنده در ستاد مرکزي سفرهاي کشور که آن‌ها هم تمام تعطيلات را سرکار هستند، انشاالله رضايت خداوند متعال و خانواده‌هايمان را در پي خواهد داشت.

رئيس ستاد مرکزي سفرهاي کشور خاطرنشان کرد: سامانه 09669 از 25 اسفندماه 90 تا 25 فروردين‌ماه 91 به طور شبانه‌روزي اطلاعات مورد نياز گردشگران اعم از اطلاعات در رابطه با مراکز اقامتي، پذيرايي، برگزاري جشنواره‌ها و ... سراسر کشور را در اختيار گردشگران قرار مي‌دهد.

معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري کشور يادآور شد: سال گذشته طي روزهاي 28 اسفندماه 89 تا 14 فروردين 90، 14 هزار تماس مفيد به منظور دريافت اطلاعات مورد نياز گردشگري با اين سامانه برقرار شده است.
/117
امتیاز به خبر :