• جمعه 09 خرداد 1399
  • 05:00

برگزاري نمايشگاه سوغات و صنايع‌دستي در تاکستان

"حميدرضا قاسمي" معاون صنايع‌دستي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان قزوين با اعلام اين خبر به ميراث‌آريا(chtn) افزود: برگزاري اين نمايشگاه در تاکستان با هدف آشنايي مردم با صنايع‌دستي و سوغات و ترويج فرهنگ آموزش اين صنايع با کاربردهاي امروزي است.

وي شناخت بازار و ارائه محصولات را از موراد مهم در امر بازاريابي خواند و گفت: محصولات صنايع‌دستي با زحمات فراوان صنعتگران و هنرمندان خلق شده و از ضروريات توسعه و پويايي آن ايجاد بازار مناسب براي فروش است که با توجه به معرفي روشمند اين محصولات به مصرف‌کننده مي‌توان زمينه را براي عرضه و فروش اين صنعت فراهم ساخت.

معاون صنايع‌دستي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري استان قزوين با اشاره به حضور فعال بخش خصوصي در اين نمايشگاه گفت: يکي از ارکان اين صنعت بخش خصوصي است که زحمات زيادي را در احيا و ترويج صنايع‌دستي متقبل مي‌شود و ما اميدواريم با همکاري اين بخش با بخش دولتي بتوانيم به رشد و توسعه متناسب با اهداف بلندمدت در اين صنعت برسيم.

قاسمي زمان اين نمايشگاه را از 16 تا 26 آبان اعلام کرد و گفت: نمايشگاه صنايع‌دستي و سوغات، هدايا و گردشگري با 51 غرفه و حضور همه استان‌ها در تاکستان برپاشده است.

خاطرنشان مي‌شود؛ شهرستان تاکستان با مساحت 2536 کيلومتر مربع در جنوب غربي قزوين قرار داشته و داراي 4 شهر و 8 دهستان، 99 واحد صنعتي و 18950 هکتار باغ انگور است که سومين شهر کشور در توليد انگور به شمار مي‌رود.

114/


امتیاز به خبر :