• یکشنبه 22 تیر 1399
  • 14:00

حضور فعال ايران در پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري لهستان

به گزارش ميراث آريا (CHTN) و به نقل از روابط عمومي معاونت گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع‌دستي و گردشگري، پانزدهمين نمايشگاه بين‌المللي گردشگري لهستان 20 تا 22 سپتامبر در محل کاخ علم و فرهنگ ورشو باحضور بيش از 500 شرکت و آژانس گردشگري از 59 کشور جهان برگزار شد.

در اين نمايشگاه سفارت جمهوري اسلامي ايران در ورشو اقدام به توزيع پکيج‌هاي معرفي جاذبه‌هاي ايران در ميان بازديدکنندگان کرد که با استقبال خوب علاقه‌مندان روبه‌رو شد.

"هادي فرجوند" سفير جمهوري اسلامي ايران در ورشو در اين رابطه گفت: در اين نمايشگاه بخش‌هاي مختلف مرتبط با صنعت گردشگري ازجمله آژانس‌ها، هتل‌ها، اتاق‌هاي جهانگردي، شرکت‌هاي هواپيمايي، رسانه‌هاي گردشگري، شرکت‌هاي بيمه و سفارت‌ها حضور داشتند.

وي گفت: در حاشيه اين نمايشگاه ديدارهايي ميان دست‌اندرکاران فرهنگي سفارت‌خانه و آژانس‌هاي گردشگري معتبر لهستان و برخي ديگر از کشورها اروپايي از جمله ليتواني، لتوني، استواني و... برگزار شد و طي اين ديدارها سفارت جمهوري اسلامي ايران آمادگي خود را براي پذيرش گردشگر از اين کشورها اعلام کرده و اقلام تبليغاتي جاذبه‌هاي گردشگري ايران به اين دفاتر اعطا شد.

M/104


امتیاز به خبر :