• دوشنبه 18 فروردین 1399
  • 08:55

کوشک هنرمندان سنتي ايران ميزبان بزرگان علم‌ و ادب کشور

"داريوش مصوري" مدير اجرايي کوشک هنرمندان سنتي ايران با بيان اين خبر به ميراث آريا(CHTN) گفت: اجراي شب‌هاي شعر و موسيقي و سخنراني با حضور شعرا و گروه‌هاي موسيقي و سخنرانان به منظور جلب مردم و ترغيب آنان به حضور در اين‌گونه مجامع و همچنين براي اعتلاي هرچه بيشتر فرهنگ، ادب و هنر کشورمان صورت ‌مي‌گيرد.

وي افزود: کليه کساني که در هر مقطعي با هنرهاي سنتي و صنايع دستي فعاليت مي‌کنند، مي‌توانند آثار خود را در کوشک هنرمندان ايران عرضه کنند.

مدير اجرايي کوشک هنرمندان سنتي ايران با اشاره به اينکه کوشک هنرمندان ايران اولين مکان تعريف شده براي ارايه هنر هنرمندان است، گفت: هنرمندان مي‌توانند حداقل يک ماه آثار خود را در اين مکان توليد و به طور مستقيم عرضه کنند و کوشک آمادگي دارد کليه امکانات خود را در براي اين منظور در اختيار هنرمندان قرار دهد.

مصوري توليد زنده را مهمترين شرط براي حضور هنرمندان در کوشک عنوان کرد و افزود: کليه هنرمندان که مايل به حضور در کوشک هنرمندان ايران هستند بايد توليدکننده خود آثار بوده و در صورت امکان در محل اقدام به کار کنند.

وي با اشاره به حضور هنرمندان کليه رشته‌ها در اين کوشک، تصريح کرد: کوشک هنرمندان ايران در آغاز راه است و اميدوار است بتواند با عرضه مستقيم آثار هنرمندان هنرهاي سنتي و صنايع دستي، اين مکان را به فضايي براي حضور گردشگران تبديل کند.

مدير اجرايي کوشک هنرمندان سنتي ايران افزود: کوشک مذکور همه روزه از ساعت 9 صبح تا 24 هر شب آماده بازديد علاقه‌مندان است.

خاطر نشان مي‌شود؛ کوشک هنرمندان سنتي و صنايع‌دستي ايراني در خيابان ستارخان، زيرپل يادگار امام، بازار سنتي، فاز اول، طبقه بالا واقع شده است و علاقه‌مندان براي کسب اطلاعات بيشتر مي‌توانند با شماره تلفن 44245389 تماس بگيرند.

114/

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار