• یکشنبه 28 مهر 1398
  • 23:28

پنجمين نمايشگاه بين‌‌المللي حمل و نقل و خدمات شهري در تهران برگزار مي‌شود

به گزارش ميراث آريا (chtn) و به نقل از روابط عمومي معاونت سرمايه‌گذاري و طرح‌هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري، اين نمايشگاه بزرگترين نمايشگاه تجاري سالانه حمل و نقل، خدمات شهري و صنايع وابسته در خاورميانه است و محل اصلي گردهمايي متخصصان با موضوعات حمل و نقل، عمران، خدمات شهري و ماشين آلات و خدمات مربوطه است .

اين نمايشگاه رويدادي منحصر به فرد است که تمامي مساحت شرقي نمايشگاه بين‌المللي تهران را اشغال مي‌کند.

5 بخش اصلي نمايشگاه در برگيرنده بيش از 300 شرکت از 20 کشور مختلف جهان است. اين نمايشگاه فرصتي استثنايي براي گردهمايي صدها متخصص از توليدکنندگان، واردکنندگان، صادرکنندگان، مصرف‌کنندگان و مراکز علمي و تحقيقاتي از نقاط مختلف دنياست .

در اين نمايشگاه وسايل حمل و نقل عمومي، صنايع ريلي و تجهيزات وابسته، پارک‌ها، فضاي سبز و تجهيزات وابسته، معماري، شهرسازي و طراحي شهري، صنايع پاک، کاهنده آلودگي و خدمات زيست محيطي، تکنولوژي نوررساني، روشنايي معابر و تبليغات محيطي، تجهيزات ورزشي، لوازم سفر و گردشگري، پروژه‌ها و فرصت‌هاي سرمايه‌گذاري در کلان شهرها به نمايش گذاشته مي‌شود.

در اين نمايشگاه تمامي شرکت‌هاي داخلي و نمايندگي شرکت‌هاي خارجي، سازمان‌ها، موسسات، مراکز علمي و تحقيقاتي، انجمن‌ها، تشکل‌ها و مراکز اطلاع‌رساني مرتبط مي‌توانند حضور داشته باشند .

104/

امتیاز به خبر :