• دوشنبه 12 خرداد 1399
  • 22:56

اقلام تبليغاتي معرفي جاذبه‌هاي گردشگري ايران به نروژ ارسال مي‌شود

به گزارش ميراث آريا(chtn) معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در نشست هيات 8 نفره نروژي شامل مديران آژانس‌ها و اساتيد دانشگاه اين کشور با مسولان گردشگري و دست اندرکاران گردشگري بخش خصوصي کشور که شب گذشته در هتل لاله برگزار شد، گفت: اقلام تبليغاتي معرفي جاذبه‌هاي گردشگري ايران تا دو هفته ديگر براي استفاده مديران آژانس‌هاي نروژ و دست اندرکاران بخش گردشگري به اين کشور ارسال مي‌شود.

در اين نشست پکيج کاملي از اقلام تبليغاتي معرفي جاذبه‌هاي گردشگري ايران در اختيار هيات نروژي قرار گرفت و اعضاي اين هيات ني نظرات خود را درباره اين پکيج بيان کردند.

هيات نروژي در اين نشست يادبودي را براي تقدير از سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري اهدا کردند.

ملک‌زاده نيز از هيات نروژي خواست تا در بازگشت به کشور خود، مشاهدات خود از جاذبه‌هاي گردشگري و رفتار مردم ايران را براي همکاران خود و گردشگران نروژي بازگو کنند.

هيات نروژي به دعوت سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به مدت يک هفته از جاذبه‌هاي گردشگري کاشان، اصفهان و شيراز بازديد کردند.

در اين هيات 8 نفره نروژي يک استاد دانشگاه، يک نويسنده مطبوعات نروژ و مديران آژانس‌هاي مسافرتي حضور داشتند./105
امتیاز به خبر :