• دوشنبه 05 خرداد 1399
  • 12:23

نمايشگاه بين المللي خدمات و تجهيزات صنعت گردشگري برگزارمي شود

به گزارش ميراث آريا(chtn)، اين نمايشگاه توسط شرکت بين الملل بازرگاني و نمايشگاهي تهران و با همکاري شرکت سهامي نمايشگاههاي بين المللي جمهوري اسلامي ايران در فضايي بيش از 8 هزار متر مربع و با هدف معرفي جاذبه‌هاي تاريخي ، فرهنگي و زيست محيطي ايران و آشناکردن بازديد کنندگان با توانمندي‌ها و امکانات گردشگري کشورمان و همچنين ايجاد، تعامل موثر ميان سازمان‌ها،شرکت‌ها و موسساتي که در زمينه خدمات تجهيزات مربوط به صنعت گردشگري و هتلداري فعاليت دارند برگزار مي‌شود.

در اين نمايشگاه بيش از صد و 50 شرکت داخلي و خارجي حضور خواهند داشت که شرکت‌هاي خارجي از کشور‌هاي مالزي، ايتاليا،ترکيه، هندوستان، بنگلادش، قبرس، سوئيس ، امارات متحده عربي و هلند به ارائه خدمات و فعاليت‌هاي خود خواهند پرداخت.

شرکت‌هاي خدمات مسافرتي و جهانگردي، هتل‌ها و مجموعه‌هاي تفريحي ،سياحتي ، توليد کنندگان ملزومات هتلي، آشپزخانه‌هاي صنعتي، سلف سرويس و کترينگ، موسسات تجهيز کننده هتل‌ها و مهمانسراها، برگزار کنندگان تور‌هاي سياحتي، طبيعت گردي، راهپيمايي، غارنوردي،‌ودوچرخه سواري، بانک‌ها ، خدمات صدور بليت، طراحي و دکوراسيون داخلي ، شرکت‌هاي سرمايه گذاري در بخش گردشگري و احداث هتل‌ها و نشريات تخصصي در اين نمايشگاه خدمات و محصولات خود را در معرض بازديد عموم قرار خواهند داد.

در اين نمايشگاه براي نخستين بار ، سيستم بانکداري الکترونيکيدر خدمت گردشگري و همچنين سيستم رزاوسيون آن لاين در نمايشگاه معرفي و در معرض بازديد مخاطبين قرار خواهد گرفت.

بازديد کنندگان از اين نمايشگاه با طرح سفر‌هاي ارزان قيمت و سفر کارت از نزديک آشنا خواهند شد .
حضور سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و همچنين شرکت توسعه ايرانگردي و جهانگردي در اين نمايشگاه موجب غناي بيشتر آن و ارتباط مستقيم اين دو نهاد با مخاطبين و دست اندرکاران صنعت گردشگري و هتلداري کشورمان خواهد بود.
نمايشگاه بين المللي خدمات و تجهيزات صنعت گردشگري و هتلداري ايران طي روز‌هاي 18 تا 21 دي ماه از ساعت 10 صبح تا 5 بعد ازظهر پذيراي بازديد کنندگان نمايشگاه خواهدبود./102
امتیاز به خبر :