• جمعه 09 خرداد 1399
  • 11:31

نوروز بهترين فرصت براي معرفي جاذبه‌هاي گردشگري دفاع مقدس

نوروز بهترين فرصت براي معرفي جاذبه‌هاي گردشگري دفاع مقدس
به گزارش ميراث‌آريا(chtn)، نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه شهر ايلام با خيرمقدم به اعضاي دبيرخانه ستاد گفت: اين استان با توجه به پيشينه تاريخي غني مي‌توان در ايام نوروز در جذب گردشگر موفق عمل کند.

وي با بيان اين که وجود طبيعت بکر و زيباي استان به ويژه در فصل بهار مهم‌ترين جاذبه گردشگري به شمار مي‌ر‌ود که با معرفي مناسب و شايسته اين جاذبه‌هاي بکر مي‌توان گردشگران بسياري را در اين ايام ميزباني کنيم.

امام جمعه ايلام تصريح کرد: اين استان در ادوار مختلف به ويژه در دوران دفاع مقدس شاهد رشادت‌ها و دلاورمردي‌هاي مثال‌زدني بوده که نياز است در ايام نوروز بهترين بهره را برده و اين مهم را به هموطنان معرفي کرد.

وي با قدرداني از برنامه‌ها و اقدامات ستاد تسهيلات سفر ايلام خاطرنشان کرد: وجود 500 هزار هکتار جنگل زيبا، تنوع آب و هوايي، طبيعت بکر و آثار تاريخي از مشخصات مهم و موثر استان در جذب گردشگر است که با برنامه‌ريزي، اطلاع‌رساني و فرهنگ‌سازي مي‌توان به نحو شايسته استان ايلام را معرفي کرد.

در ابتداي اين ديدار «علي قاسم‌پور» سرپرست اداره ‌کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان ايلام و دبير ستاد تسهيلات سفر، گزارشي از برنامه‌ها و اقدامات اعضاي ستاد ارائه کرد.
ص/117
امتیاز به خبر :