• ﺳﻪشنبه 29 بهمن 1398
  • 03:44

با آغاز فصل تابستان

نظارت بر مراکز ارائه خدمات گردشگري استان سمنان تشديد شد

نظارت بر مراکز ارائه خدمات گردشگري استان سمنان تشديد شد

جانشين استاندار و دبير ستاد دائمي تسهيلات سفرهاي استان سمنان از تشديد نظارت بر مراکز ارائه خدمات گردشگري اين استان خبر داد.

به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان، «حميد يزداني» اظهار داشت: با آغاز فصل تابستان و سفرهاي تابستانه و با هدف ارائه خدمات مطلوب به مسافران و گردشگران، نظارت بر مراکز ارائه خدمات گردشگري استان سمنان افزايش يافت.

وي گفت: بر اين اساس، واحدهاي اقامتي و پذيرايي بين راهي به نصب نرخ نامه و پروانه بهره برداري، رعايت نظافت يخچال ها، انبار، محوطه، استفاده از قبله نما، رحل قرآن، استفاده از مهر و جانماز و قرآن سالم در نمازخانه ها و به طور کلي آماده کردن فضا و مرکز خود براي ايام تابستان و ارائه خدمات مطلوب به مسافران ملزم شدند.

مدير کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان گفت: در حال حاضر 37 واحد پذيرايي بين راهي و 23 مرکز اقامتي در استان سمنان شامل9 هتل، يک هتل آپارتمان، هفت مهمانپذير، سه مرکز اسکان موقت و سه کمپ گردشگري آماده پذيرايي از مسافران وگردشگران هستند.

مسافران و گردشگران مي توانند در صورت مشاهده هر گونه تخلف، مراتب را با شماره پيامک 30006418 و يا با شماره تلفن 3300220 (دبيرخانه ستاد تسهيلات سفر) به اطلاع کارشناسان و بازرسان ستاد تسهيلات سفر استان سمنان برسانند.

امتیاز به خبر :