• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 07:44

وجود ظرفيت هاي قوي براي برگزاري نمايشگاه در كردستان

وجود ظرفيت هاي قوي براي برگزاري نمايشگاه در كردستان
مدير كل اداره ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان كردستان با اشاره به وجود خلاء هاي در برپايي نمايشگاههاي سطح استان  گفت: استان كردستان داراي  ظرفيت ها و پتانسيل هاي خوبي در برگزاري هرچه بهتر  نمايشگاههادارد.

فرهاد ميمنت آبادي ميمنت آبادي در ادامه سخنانش به برخي مشكلات در برپايي نمايشگاههادر سطح استان وهمچنين  شهرستانها اشاره كردوافزود: متاسفانه در برپايي نمايشگاههاي سطح شهرستانها خلاء وجودداردكه اميدواريم با همكاري و تلاش اتحاديه صنايع دستي و جذب سرمايه گذار بتوانيم نمايشگاههاي صنايع دستي را به صورت تخصصي تر برگزار كنيم و با اطلاع رساني و تبليغات مناسب بتوانيم نمايشگهايي رادر سطح بالا و بهتري برگزار کنیم.

وي افزود: ما در سطح استان 10شهرستان داريم كه 4 شهرستان سقز، بانه، مريوان و سنندج ظرفيت هاي خوبي براي بركزاري نمايشگاهها دارند كه اميد است با تلاش همه همكاران در حوزه هاي مختلف ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري و همچنين اتحاديه و بخش خصوصي بتوانيم ظرفيت  هاي برپاي نمايشگاه در اين شهرستانها را ارتقاء دهيم.

وي در ادامه سخنانش به اطلاع رساني ضعيف در سطح استان اشاره كرد و گفت: متاسفانه اطلاع رساني و تبليغات هتل ها و مهمان پذير ها و مجتمع هاي بين راهي بسيار ضعيف است چراكه اطلاع رساني و تبليغات مي تواند در جذب گردشگر به اين استان موثر واقع شودكه اميد است باهمكاري اتحاديه هتلداران در اين عرصه اقدامات موثري صورت پذيرد.

در ادامه اين جلسه مديران اتحاديه ها به ارائه انتقادات و پيشنهادات خود در زمينه برگزاري هرچه بهتر هفته فرهنگي  پرداخته و اعلام آمادگي كردند.   


امتیاز به خبر :