• ﺳﻪشنبه 13 خرداد 1399
  • 00:24

معاون گردشگری کشور خبر داد:

حضور ایران در رقابت بین المللی سازمان جهانی جهانگردی

حضور ایران در رقابت بین المللی سازمان جهانی جهانگردی

معاون گردشگری کشور از آغاز رقابت میان پوستر جاذبه گردشگری ایران با سایر کشورهای عضو در سازمان جهانی جهانگردی (UNWTO) خبر داد. 


به گزارش روابط عمومی معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری منوچهر جهانیان با اشاره به تعامل مطلوب جمهوری اسلامی ایران با سازمان جهانی جهانگردی  (UNWTO) گفت: رقابت پوستر برگزیده با موضوع «جاذبه های گردشگری برتر» از سوی سازمان جهانی جهانگردی با هدف انعکاس و معرفی جاذبه های گردشگری کشورهای عضو این سازمان به کلیه کشورهای دنیا برگزار شده است و معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی همچون سایر برنامه های اجرایی این نهاد بین المللی برای حضوری شایسته پیشگام بوده است.

وی با بیان اینکه هم اکنون طرح پوستر جاذبه گردشگری ایران به منظور ارزیابی عمومی در سایت سازمان جهانی جهانگردی قرار گرفته است، افزود: کلیه هموطنان و بازید کنندگان سراسر جهان می توانند با مراجعه به سایت www.UNWTO.org  و ثبت امتیاز از شماره یک تا ده، میزان رضایت و سطح سنجش خود را از طرح ارسالی معاونت گردشگری به عنوان نماینده جمهوری اسلامی ایران اعلام کنند.

معاون گردشگری کشور گفت: در طرح این پوستر، ایران در قالب نمایی از تخت جمشید به عنوان دروازه ای رو به ملل معرفی شده و ظرفیت های گردشگری کشورمان از بعد قدمت تاریخی و میراث فرهنگی انعکاس یافته است.

جهانیان همچنین از حضور بیش از 100 کشور عضو در سازمان جهانی جهانگردی به منظور شرکت در رقابت «جاذبه گردشگری برتر» خبر داد و اظهار داشت: پوستر برگزیده در مجمع عمومی سازمان جهانی جهانگردی به نمایش در خواهد آمد و سبب تمرکز و اطلاع رسانی گسترده پیرامون ظرفیت های گردشگری کشور مربوطه خواهد شد. 

گفتنی است هم اکنون لینک ذیل جهت مشاهده پوستر گردشگری جمهوری اسلامی ایران و ثبت نظرسنجی تا اول شهریورماه فعال است:
http://Imd.unwto.org/en/poster-competitor/iran-gate-all-nations


امتیاز به خبر :