• جمعه 09 اسفند 1398
  • 15:21

با حضور معاونین سرمایه گذاری 31 استان کشور برگزار شد

کارگاه آموزشی دستور العمل اعطای یارانه به پروژه های بخش گردشگری

کارگاه آموزشی دستور العمل اعطای یارانه به پروژه های بخش گردشگری

کارگاه آموزشی دستور العمل اعطای یارانه به پروژه های بخش گردشگری با حضور معاونین سرمایه گذاری 31 استان کشور و کارشناسان مرتبط با حوزه سرمایه گذاری پیش از ظهر امروز در سالن آمفی تئاتر مجموعه فرهنگی هنری ارگ آزادی تهران برگزار شد.

به گزارش مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور، «امید حاجتی» مدیر کل دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی کشور، در حاشیه این مراسم در تشریح اهداف برگزاری این کارگاه آموزشی گفت: این کارگاه با هدف تسهیل در بروکراسی اداری، وحدت رویه در اجرای دستور العمل و ایجاد هماهنگی لازم بین معاونت های  سرمایه گذاری استان های مختلف کشور برگزار شد.

به گفته وی، در این کارگاه مهمترین موضوعات مرتبط با دستور العمل اعطای یارانه به پروژه های بخش گردشگری با حضور کارشناسان و معاونین سرمایه گذاری 31 استان کشور مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

حاجتی اضافه کرد: مهمترین ویژگی این دستور العمل ایجاد مشوق لازم برای افزایش سهم آورده سرمایه گذاران در طرح های گردشگری و توجه لازم به سرمایه گذاری در مناطق محروم می باشد.

مدیر کل دفتر تسهیلات و تامین منابع سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری کشور ادامه داد: در این کارگاه آموزشی مسایل مرتبط با دامنه شمول یارانه طرح های سرمایه گذاری و نحوه محاسبه و اعطای یارانه به پروژه های بخش گردشگری تبیین و معاونین سرمایه گذاری از 31 استان کشور ضمن طرح سوالات و ابهمات خود به ذکر نقطه نظرات خود در این خصوص پرداختند.

 

/108

امتیاز به خبر :

آخرین اخبار