• دوشنبه 12 خرداد 1399
  • 06:55

چهارمین جلسه ستاد اجرایی سفر کرمانشاه برگزار شد

چهارمین جلسه ستاد اجرایی سفر کرمانشاه برگزار شد
چهارمین جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفرهای استان کرمانشاه به ریاست معاون امور عمرانی استانداری و با حضور اعضای این ستاد در سالن شهدا استانداری کرمانشاه  برگزار شد. 

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری کرمانشاه، در این جلسه  ابتدا علی فعله گری مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری با تشریح برنامه های انجام شده  ، گزارش کاملی از مصوبات جلسات پیشین و اقدامات صورت گرفته را  ارائه کرد.

 در ادامه نیک کردار، معاون امور عمرانی استانداری کرمانشاه از برگزاری مانور آمادگی دستگاه های استان ، ابراز خشنودی کرد و این میزان آمادگی دستگاه ها و هماهنگی را نشانه همدلی و همراهی آنها دانست، وی در ادامه اعلام داشت:دستگاه های عضو ستاد موظف هستند روزانه گزارش خدمات و اقدامات مهم  خود را به دبیر خانه ستاد ارسال کنند.

وی تصریح کرد: پلیس  راهور موظف است آمار تصادفات احتمالی و میزان تلفات فوتی وجرحی را در مقایسه با روز مشابه در سال گذشته به دبیر خانه ستاد ارسال کنند. 

همچنین وی از فرمانداران و شهرداران به خاطر جدیت در کارهایشان تشکر و قدر دانی کرد و افزود : همه دستگاه ها در خدمات رسانی نقش مهمی دارند ولی  شهرداری و نیروی انتظامی نقش کلیدی دارند، این ایام به خوبی به پایان برسد وی اشاره نمود: در پایان تعطیلات از خدمات دستگا هها ، ارزیابی بعمل خواهد آمد واز دستگا ههای برتر در زمینه خدمات رسانی تقدیر بعمل خواهد آمد  چرا که کار خوب جای تقدیر و تشکر دارد. 

قائم مقام ستاد اجرایی خدمات سفراستان کرمانشاه  بیان کرد :ما مهمان نواز هستیم وباید   به همین منظور ، ستاد اجرایی خدمات سفرهای استان در راستای افزایش امکانات رفاهی برای مهمانان نوروزی استان فعالانه عمل نماید و تا کنون مصوبات جلسات گذشته  هریک از دستگاه های اجرایی ذیربط بحمدا... عملیاتی شده است.  

علی فعله گری در ادامه افزود : به منظور معرفی ظرفیت ها و توانمندی های گردشگری استان و با توجه به استقبال مسافران نوروزی از بازدید اماکن تاریخی فرهنگی و جاذبه های گردشگری استان ، ساعات بازدید این اماکن در ایام نوروز افزایش می یابد 


امتیاز به خبر :