• دوشنبه 12 خرداد 1399
  • 06:02

برگزاری مانور ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان شهریار

برگزاری مانور ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان شهریار

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی استان تهران ستایش راد دبیر ستاد خدمات و سرپرست میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری  شهرستان شهریار از برگزاری مانور ستاد هماهنگی خدمات سفر با حضور فرماندار و اعضای ستاد این شهرستان خبرداد.

سرپرست میراث فرهنگی شهریار هدف از برگزاری این مانور را ارزیابی عملکرد و معرفی و نمایش آمادگی کامل دستگاهها و ادارات خدمات رسان در ارائه هرچه بهتر خدمات به مسافرین ورودی به شهرستان در نوروز 93 عنوان کرد.

وی در ادامه تصریح کرد: روئسای کمیته های ستاد به همراه نیروها و خودروهای امدادی در محل مجتمع ورزشی هلال احمر گرد هم آمده تا ضمن بازدید فرماندار شهریار  از امکانات و تجهیزات ، شرح گزارشی  را از نحوه عملکرد و آخرین اقدامات به رئیس ستاد خدمات سفر شهرستان ارائه کرد.

 

ستایش راد افزود: تعداد 14000 کتابچه معرفی جاذبه های تاریخی و گردشگری و 10000 نسخه نقشه راهنمای مسافر جهت ارائه به همشهریان و مسافرین نوروزی این شهرستان باهمکاری و کمک شهرداریها و سایر ادارات تهیه و چاپ شده است.

در پایان دبیر ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان شهریار با  قدردانی  از  فرماندار شهریار از همکاری و تعامل تمامی دستگاهها این شهرستان در تجمیع خدمات نوروزی تقدیر کرد و سفر خوشی و بی خطری  را برای مسافرین این شهرستان از خداوند منان آرزو کرد.

امتیاز به خبر :