• ﺳﻪشنبه 17 تیر 1399
  • 13:53

شرايط مزايده بخش‌هاي خصوصي مجموعه سعدآباد اعلام شد

شرايط مزايده بخش‌هاي خصوصي مجموعه سعدآباد اعلام شد
به گزارش ميراث آريا(chtn)، به نقل از روابط عمومي مجموعه فرهنگي و تاريخي سعدآباد؛ سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري بر اساس قوانين جاري و با هدف اجراي ماده 88 قانون تنظيم بخشي از مقررات مالي دولت و ماده 24 قانون مديريت خدمات کشوري، بخشي از اماکن و فضاهاي مجموعه‌هاي فرهنگي ـ تاريخي سعدآباد، نياوران و گلستان را که داراي قابليت بهره‌برداري از سوي بخش خصوصي با کاربري رفاهي، خدماتي، هنري و فرهنگي‌اند، با شرايط ويژه براي اجاره از طريق انجام تشريفات مزايده به مدت يک سال واگذار مي‌کند.

بر اساس اين گزارش بخش‌هاي قابل بهره‌برداري در سعدآباد شامل گلخانه، بوفه مواد غذايي و آشاميدني، کافه‌رستوران ،گالري هنري و فرهنگي، ايستگاه عکاسي، سالن آمفي‌تئاتر، بوفه ايوان عطار و بازارچه محصولات صنايع دستي و هنرهاي سنتي است.

متقاضيان مي‌توانند براي کسب اطلاعات بيشتر درباره شرايط مزايده شامل مدارک مورد نياز، شرايط عمومي شرکت‌کنندگان، زمان تحويل و دريافت اسناد مزايده، تاريخ و محل دريافت پاکت پيشنهادها و ... به وب سايت سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به نشاني www.ichto.ir و يا سامانه اينترنتي مجموعه سعدآباد به نشاني www.sadmu.com مراجعه کنند.

گفتني است مراجعه و ثبت نام در پايگاه اطلاع‌رساني مناقصات به نشاني www.iets.mporg.ir براي همه شرکت‌کنندگان الزامي است.

ضمناً محل تحويل اسناد و پاکت‌ها به متقاضيان و يا دريافت پيشنهادهاي مذکور، دبيرخانه مرکزي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري به نشاني خيابان امام خميني، خيابان 30 تير، روبه‌روي موزه ملي ايران خواهد بود .
ب/102
امتیاز به خبر :