• چهارشنبه 07 اسفند 1398
  • 15:36

خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان تجلیل شدند

  • 31 فروردین 1393
  • 21:46
  • گردشگری
  • 0 دیدگاه
  • 671 بازدید
  • Article Rating
خادمان ستاد اجرایی خدمات سفر گلستان تجلیل شدند
خادمان ستاد خدمات اجرایی سفر استان گلستان مورد تجلیل قرار گرفتند.

به گزارش روابط عمومی وامورفرهنگی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان گلستان، دبیر این ستاد اجرایی در جلسه کارگروه گردشگری استان، ضمن تجلیل از فعالیت خادمین این ستاد گفت: بازدید از برج قابوس در ایام نوروز سال جاری 45 درصد افزایش داشته است و بازدید از اماکن گردشگری از رشد برخوردار بوده است.

قربان عباسی درادامه افزود: سایت موزه شهر تاریخی جرجان برای اولین بار در نوروز 93 مورد افتتاح و بازدید قرار گرفت.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گلستان افزود: باتوجه به اینکه در کمیته امداد و نجات استان 28 پست ایمنی و سلامت در استان مستقر شد نیز در این راستا 6 هزار نفر برای خدمات دهی به مسافران نوروزی به کارگیری شدندکه نسبت به سال گذشته 25 درصد رشد در این راستا شاهد بودیم.

وی اظهارداشت: کمیته گردشگری مرزی یکی از کمیته های موفقی بود که در دومین سال به صورت متداول به کار خود در ادامه داد و در همین راستا 19 آلاچیق و 4 ایستگاه در ساحل دریا و مرز مستقر کرده بود.

وی با اشاره به فعالیت 13 کمیته در ستاد تسهیلات سفرهای نوروزی، یادآورشد: کمیته انتظامی برای امنیت و رفاه حال مسافران 13 پایگاه ثابت و سیار در استان مستقر کرده بود و کمیته بهداشت و درمان 49 پایگاه برای ارائه خدمات بهداشتی در قالب 10 پایگاه شهری و 30 پایگاه جاده ای به گردشگران تدارک دیده بود.

عباسی افزود: نباید نسبت به حقوق گردشگران و مسافرانی که به عنوان مهمان در استان گلستان حاضر می شوند اجحاف شود و با توجه به ظرفیت هایی که در استان ما وجود دارد این سفرها همراه با رضایتمندی انجام شود.

وی با اشاره به وضعیت شرایط ماندگاری مسافران، اظهارداشت: باتوجه به آمارها و ارزیابی های انجام شده ، افزایش ماندگاری مسافران در استان توانسته تحقق پیدا کند.

وی تصریح کرد: در مجموع در ستاد اجرایی خدمات سفر نوروزی دستگاه ها ار عملکرد بسیار عالی برخوردار بودند و شاهد ضعف در هیچ یک از دستگاه نبودیم.

دراین مراسم از افراد برتر ونمونه دستگاه های اجرایی عضوستاد و مسوولین و اعضای کمیته های ستاد اجرایی خدمات سفر استان تجلیل به عمل آمد.

امتیاز به خبر :