• یکشنبه 22 تیر 1399
  • 10:16

تعلیق و تعطیلی چهار دفتر خدمات مسافرتی در سطح استان بوشهر

تعلیق و تعطیلی چهار دفتر خدمات مسافرتی در سطح استان بوشهر

با توجه به بررسی  و نظارت های انجام شده در سطح استان بوشهرمجوز دو دفتر لغو و دو دفتر دیگر نیز به مدت سه ماه تعلیق شدند .

 به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری  استان بوشهراین تصمیمات در کمیته فنی اتخاذ و لازم الاجرا شد .

مدیر کل میراث فرهنگی ،صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر گفت: رضایت مردم  برای ما از هر موضوعی در ارائه خدمات مهم تر است .

 محمد ابراهیم فروزانی گفت :برای رسیدن به هدف  کیفیت سازی گردشگری نیاز به نظارت دقیق و اصولی است .

وی گفت: در این استان استقبال از سفرهای داخلی زیاد است بنابراین نیازبه رسیدگی بیشتر به این سفرها وچگونگی ارائه خدمات هم احساس می شود .

مدیر کل میراث فرهنگی بوشهر در خصوص دفاتر خدمات مسافرتی گفت :که این دفاتر باید طبق مقررات و ضوایط قانونی فعالیت خود را به انجام برسانند .

فروزانی همچنین به تجربه خوب دفاتر خدمات مسافری های استان اشاره کرد و گفت :این دفاتر در خصوص انجام و هماهنگی تورها تجربه کافی را دارند اما نظارت و کنترل کیفی در همه زمینه ها حس می شود و نیاز به همکاری دوجانبه اداره و بخش خصوصی در جریان کیفی سازی تورها ی داخلی و خارجی یک نیاز ضروری است .

لازم به ذکر است که موارد تخلف این دفاتر، تعطیلی بدون هماهنگی با اداره کل ، عدم ارائه ضمانت نامه بانکی،عدم داشتن مدیر فنی و عدم توجه به تذکر و اخطارهای شفاهی و کتبی بوده است.

امتیاز به خبر :