• یکشنبه 06 بهمن 1398
  • 11:24

با حکم رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری؛

دبیر و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت منصوب شدند

دبیر و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت منصوب شدند
دبیر و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت طی حکمی از سوی رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری منصوب شدند.

به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری طی حکمی دبیر و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت را منصوب کرد.

در این حکم، محمدحسن طالبیان معاون میراث فرهنگی، مرتضی رحمانی‌موحد معاون گردشگری، بهمن نامورمطلق معاون صنایع دستی و هنرهای سنتی، سمیع‌الله حسینی مکارم معاون توسعه مدیریت، اسدالله درویش امیری معاون امور مجلس، حقوقی و استانها، علیرضا تابش مشاور رئیس سازمان و مدیرکل حوزه ریاست، سید رحمت‌الله رئوف مشاور رئیس سازمان و مدیرکل دفتر مدیریت عملکرد، بازرسی و پاسخگویی به شکایات به عنوان اعضای ستاد برزگداشت هفته دولت منصوب شدند.

همچنین امین عارف‌نیا رئیس مرکز روابط عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری طی این حکم از سوی رئیس سازمان به عنوان دبیر و عضو ستاد بزرگداشت هفته دولت منصوب شد.

در حکم رئیس سازمان میراث فرهنگی برای دبیر و اعضای ستاد بزرگداشت هفته دولت آمده است:

" در راستای بزرگداشت هفته دولت و گرامیداشت یاد شهیدان رجایی و باهنر و به استناد نامه شماره 45983 مورخ93/4/25 دبیرخانه شورای اطلاع رسانی دولت مبنی بر تشکیل ستاد بزرگداشت هفته دولت در کلیه دستگاههای اجرایی، نظر به شایستگی و تجربیات ارزشمند جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان عضو/دبیر ستاد بزرگداشت هفته دولت در سازمان منصوب می شوید.

انتظار می‌رود، با برنامه‌ریزی و تشکیل جلسات منظم و احصاء و تدوین کارکردها و عملکردهای سازمان در سه حوزه تخصصی میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، ثمرات و اثرات یک سال خدمت و تلاش دولت محترم تدبیر و امید، صادقانه به مردم عزیز ایران منعکس و اطلاع‌رسانی مطلوب و موثر شود.

توفیق روزافزون شما را در انجام امور محوله از خداوند متعال خواستارم."


امتیاز به خبر :