• شنبه 21 تیر 1399
  • 21:15

سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه گذاری بوشهرمنصوب شد

سرپرست معاونت گردشگری، سرمایه گذاری بوشهرمنصوب شد

با توجه به ادغام دو معاونت سرمایه گذاری و گردشکری در سال جاری ناصر امیر زاده به عنوان سرپرست معاونت جدید منصوب شد .

مدیر کل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری  بوشهردر جلسه این معارفه گفت : امیدوارم بتوانیم با همکاری مسئولان، این سازمان را به جایگاهی که شایسته این سازمان است برسانیم.

به گزارش روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان بوشهر، وی داشتن دانش و تخصص کافی در این سازمان و داشتن توان مدیریتی بالا را شرط رسیدن به این هدف عنوان کرد.

محمد ابراهیم فروزانی در ادامه با اشاره به اهمیت معاونت گردشگری و سرمایه گذاری در زمینه بهبود وضعیت گردشگری در استان گفت : این سازمان نیاز زیادی به هماهنگی با سابر بخش‌های دولتی و همچنین آشنایی با ساز و کارهای سیاسی استان دارد و باید در این زمینه توجه ویژه‌ای صورت گیرد.

 وی همچنین در سخنان خود با اشاره به این نکته که سازمان میراث فرهنگی بوشهر با استانداردهای کشور فاصله زیادی دارد گفت : تنها با جذب دقیق سرمایه و استفاده کارشناسی از منابع موجود می‌توان به سطح استاندارد رسید.

مدیر کل میراث فرهنگی استان همچنین عنوان کرد: متاسفانه در استان بوشهر سرمایه گذاری لازم برای ایجاد هتل‌های با کیفیت و مراکز خدماتی لازم صورت نگرفته است و از وضعیت سرویس دهی موجود در اماکن خدماتی استان گلایه وجود دارد .

در ادامه نیز ناصر امیر زاده  ضمن ابراز امیدواری  درحل مشکلات با استفاده از تجربیات مسئولان پیشین و مدیریتی گفت : برنامه‌های آینده گردشگری و سرمایه گذاری را  با سند چشم اندازی با اهداف بلند مدت، کوتاه مدت و میان مدت و همچنین بانک جامع اطلاعاتی در صنعت گردشگری پی خواهیم گرفت .

امتیاز به خبر :