• دوشنبه 16 تیر 1399
  • 07:26

با حکم سلطانی‌فر؛

مشاور رئیس سازمان در امور زنان و خانواده منصوب شد

مشاور رئیس سازمان در امور زنان و خانواده منصوب شد
با حکم معاون رئیس جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، زهرا سادات احمدی زاده به عنوان مشاور رئیس سازمان در امور زنان و خانواده منصوب شد.

به گزارش میراث آریا(chtn) مسعود سلطانی‌فر، معاون رئیس‌جمهور و رئیس سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری در حکمی، زهرا سادات احمدی زاده را به عنوان مشاور رئیس سازمان در امور زنان و خانواده منصوب کرد.
در حکم سلطانی‌فر  به احمدی‌زاده آمده است:
" نظر به تعهد، تجارب و شایستگی سرکارعالی، به موجب این حکم به عنوان مشاور رئیس سازمان در امور زنان و خانواده منصوب می‌شوید.
انتظار دارد با توجه به نقش و جایگاه محوری زنان در فرهنگ اسلامی و حضور فعال و پررنگ آنان در عرصه‌های علمی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی با برنامه‌ریزی دقیق و بهره‌گیری از همه ظرفیت‌های موجود با تاکید بر رسالت، اهداف و ماموریت‌های ذاتی سازمان زمینه‌های فضای هم‌فکری و مشارکت فعال این قشر پویا و تاثیرگذار در فرآیندهای درون و برون سازمانی فراهم و زمینه‌های لازم به منظور ارتقای مقام و منزلت زن، صیانت از حقوق آنان و تقویت بنیان‌های خانوادگی با تعامل و ارتباط مستمر با معاون محترم امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و اجرای سیاست ها، خط مشی‌ها و دستورالعمل‌های آن ایجاد شود.
توفیق شما را در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی به خصوص در عرصه فرهنگ و هنر کشور عزیزمان ایران با رعایت اصول قانون‌مداری اعتدال‌گرایی و منشور اخلاقی دولت تدبیر و امید از درگاه حضرت حق خواستارم."

یادآور می‌شود، زهرا سادات احمدی زاده، مدیریت آموزشی سازمان انتقال خون،  مدیریت روابط عمومی بهزیستی استان تهران و کارشناس مشاور امور بانوان در فرمانداری تهران را در کارنامه فعالیت خود دارد و در حال حاضر به عنوان پژوهشگر در پژوهشگاه سازمان میراث فرهنگی مشغول به فعالیت است.

امتیاز به خبر :