• ﺳﻪشنبه 17 تیر 1399
  • 16:56

اهدا یک روز حقوق کارکنان اداره كل ميراث فرهنگي استان سمنان به مردم غزه

اهدا یک روز حقوق کارکنان اداره كل ميراث فرهنگي استان سمنان به مردم غزه

مدیرکل و کارکنان اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان در اقدامی خداپسندانه و با صدور بیانیه‌ای یک روز از حقوق ماهیانه خود را به مردم فلسطین و مردم بي دفاع غزه اهدا کردند.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان، كاركنان و اعضاء پايگاه بسيج حضرت ابوالفضل(ع) اين اداره كل با هدف اعلام حمايت از مردم بي دفاع غزه و مقاومت غيورانه آنها، يك روز از حقوق ماهيانه خود را براي تداوم راه مقاومت اهدا كردند.

در بيانيه اداره كل كه به منظور حمايت از مردم غزه صادر شده، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«بني آدم اعضاي يكديگرند /كه در آفرينش ز يك گوهرند/چو عضوي به دردآورد روزگار/دگر عضوها را نماند قرار» سعدي

این روزها و شب‌ها شنیدن خبر شهادت و زخمی شدن هزاران نفر از مردم بی‌دفاع غزه به ویژه کشتار زنان و کودکان، قلب هر انسان آزاده‌ای را به درد می‌آورد.

به قول شاعر شيرين سخن ما سعدي «تو كز محنت ديگران بي غمي/نشايد كه نامت نهند آدمي»

به واقع، فجايع غزه محنت بزرگي است كه نمي‌توان بي تفاوت از مقابل آن عبور كرد، نمي‌توان نسبت به كشته شدن، يتيم شدن، معلول شدن و بي‌خانمان شدن كودكان غزه بي‌تفاوت بود.

ما این گوشه جهان نشسته ایم و در گوشه دیگر دنیا هر لحظه امکان دارد کودکی یتیم شود یا پدری فرزندانش را از دست دهد، آن هم نه به جرم ستیزه جویی که به جرم دفاع از میهن و وطن خویش.

ما کارمندان و کارکنان اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان سمنان علاوه بر محکوم کردن جنایات اسرائیل در غزه خواستار نگاه ویژه و صادقانه رسانه‌های جهان و فرار از شعارزدگی جوامع بین المللی و تلاش برای پایان این جنایات و حمایت از مردم بی دفاع غزه هستيم.

به یاد داشته باشیم که امروز تنها موضوع فلسطین مطرح نیست بلکه بحث حقوق بشر و جنایت علیه بشریت به میان آمده است.

ملت مظلوم، ستمدیده، رنج کشیده اما مقاوم و غیور فلسطین سال‌هاست برای دفاع از حریم دینی، اجتماعی، مذهبی و محافظت از تمامیت ارضی و سرزمینی خود قامت همت بسته و با نثار جان برای رسیدن به این آرمان دفاع می‌کنند.

و اما رژیم نامشروع اسرائيل در حالی به تجاوزات و کشتارها و فجایع خود در غزه ادامه می‌دهد که فریاد اعتراض جامعه جهانی را علیه خود برانگیخته است.

 امروز پرچم مبارزه با کفر و ظلم در سرتاسر جهان به اهتزاز درآمده است و دور زمانی نخواهد بود که این رژیم نابکار و پلید از بین خواهد رفت و یقینا این وعده الهی محقق خواهد شد که: «حق آمد و باطل نابود شد، به درستی که باطل نابود شدنی است.»

امتیاز به خبر :