• چهارشنبه 07 خرداد 1399
  • 04:36

رئیس‌جمهور در جمع خبرنگاران؛

تصمیمات مهمی برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری اردبیل اتخاذ می‌شود

تصمیمات مهمی برای استفاده از ظرفیت‌های گردشگری اردبیل اتخاذ می‌شود

 رئیس‌جمهور دولت تدبیر و امید در فرودگاه اردبیل گفت: استان اردبیل استعدادهای بسیاری در حوزه گردشگری، صنعت و کشاورزی دارد و تصمیمات مهمی برای استفاده از این ظرفیت‌ها اتخاذ خواهد شد.

به گزارش میراث‌آریا(chtn) به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت،دکتر روحانی از طرح گردشگری در استان اردبیل سخن گفت و افزود: این استان برای گردشگری های طبیعی و سلامت زمینه دارد. من از معاونت مربوطه در زمینه گردشگری خواستم طرح جامع گردشگری را به دولت ارائه کند.

رییس جمهوری تاکید کرد: دولت در حد توان خود سرمایه گذاری برای کار زیربنایی انجام خواهد داد و بخش خصوصی را در این زمینه دعوت می کند. این طرح ها می تواند برای استان توسعه آفرین و سودآور باشد. 

حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی در فرودگاه اردبیل و در جمع خبرنگاران افزود: اردبیل دیار مردم غیور و تاریخ‌سازی در کشورمان است که در دامان خود عالمان و مراجع عالیقدری را پرورش داده‌اند و در دوران دفاع مقدس نیز سرآمد بودند.

رییس‌ جمهوری با اشاره به استعدادهای استان اردبیل در زمینه‌های کشاورزی، صنعت و گردشگری، تصریح کرد: باید از پتانسیل‌های استان بهره‌برداری و استفاده شود و در جریان این سفر تصمیمات مهمی برای توسعه استان اردبیل اتخاذ خواهد شد که امیدواریم این گام‌ها موجب شادمانی، نشاط و سرافرازی هر چه بیشتر استان را فراهم سازد.

رییس‌ جمهوری ،استان اردبیل را استانی با استعدادها و امکانات فراوان برای پیشرفت و توسعه دانست و اعلام کرد که در این سفر در راستای نشاط، شادمانی و سرافرازی استان اردبیل و توسعه آن، تصمیمات مهمی اتخاذ خواهد شد.


امتیاز به خبر :