• ﺳﻪشنبه 12 فروردین 1399
  • 02:55

بازديد معاون سرمايه گذاري سازمان ميراث فرهنگي از پروژه هاي گردشگري خراسان رضوي

معاون سرمايه گذاري و طرح هاي سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور امروز 22 مهرماه وارد مشهد مقدس شد و با حضور در برخي از مناطق دومين كلانشهر ايران از تعدادي از پروژه هاي گردشگري اين شهر بازديد كرد.

به گزارش روابط عمومي اداره كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي، سعيد شيركوند صبح امروز وارد مشهدمقدس شد و  در بدو ورود مورد استقابل مدير كل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري خراسان رضوي و جمعي از مديران استان خراسان رضوي قرار گرفت.

وي با حضور در مجموعه فرهنگي – تاريخي توس از آرامگاه حكيم ابوالقاسم فردوسي، بناي هارونيه و ارگ قديم توس بازديد و در جريان اخرين وضعيت اين منطقه فرهنگي – تاريخي قرار گرفت.

 وي هم چنين در ادامه سفر خود به خراسان رضوي امروز به شهرستان بينالود (طرقبه و شانديز) مي رود و از برخي پروژ هاي سرمايه گذاري و گردشگري در اين منطقه بازديد خواهد كرد.

گفتني است سفر معاون سرمايه گذاري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور به استان خراسان رضوي فردا و پس فردا نيز ادامه دارد و شيركوند هم چنين با حضور در شهرستان نيشيابور از برخي پروژه  هاي سرمايه گذاري، گردشگري  و نيز اماكن فرهنگي و تاريخي نيشابور بازديد خواهد كرد.

زيارت حرم مطهر امام رضا و بازديد از پروژ هاي منطقه ثامن، بخش پاياني سفر معاون سرمايه گذاري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري كشور به خراسان رضوي است.


امتیاز به خبر :