• ﺳﻪشنبه 12 فروردین 1399
  • 03:12

« خانه مسافر » های نوروزی در خراسان شمالی باید در سامانه اینترنتی ثبت شوند

 معاون گردشگری و سرمایه گذاری استان خراسان شمالی گفت: بامتخلفان خانه مسافرهای غیرمجاز برخورد می شود.

به گزارش روابط عمومی میراث فرهنگی صنایع دستی وگردشگری خراسان شمالی؛ قدیر افروند با اعلام این خبر افزود:در ایام نوروز و نیز فصول پیک سفر به دلیل رشد تقاضای اقامت از سوی مسافران ،  صاحبان خانه های مازاد که باعنوان« خانه مسافر » ساماندهی می شوند ، آماده ارائه خدمات به گردشگران می شوند.

وی ادامه داد: امسال سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری سامانه ای اینترنتی تدارک دیده با نشانی  www.khaneh-mosafer.ir   که صاحبان این خانه ها باید با مراجعه به آن و ثبت نام وارد بازار عرضه خدمات اقامتی می شوند. آنها با کلیک کردن آیکن « ثبت خانه مسافر شما » و وارد نمودن اطلاعات خود فرایند ثبت نام را به انجام رسانند.

معاون گردشگری جهت دسترسی بیشتر مسافران به اطلاعات بیان داشت: در صورت نیاز به کسب اطلاعات و راهنمایی لازم در این خصوص می توانند با کارشناس مسئول« واحد های اقامتی» در گروه گردشگری معاونت گردشگری و سرمایه گذاری استان تماس حاصل نمایند.
 افروند در پایان گفت: مردم هم می توانند در طول ایام تعطیلات نوروزی که خانه مسافرها فعالیت دارند پیشنهادات و نقطه نظرات و احیانا شکایت خود در این خصوص را به شماره تلفن ۰۹۶۲۹ سامانه جامع اطلاع رسانی گردشگری کشور ،شماره ثابت « واحد رسیدگی به شکایات خدمات گردشگری»  اداره کل : « 32288286 » و تلفن همراه: 09156029917 و همچنین : 78،77و75-3228872و75و78 – داخلی152 اعلام نمایند.


امتیاز به خبر :