• یکشنبه 02 اردیبهشت 1397
  • 07:02

بازدید معاون گردشگری از مراحل تکمیل غرفه ایران در نمایشگاه ITB برلین

بازدید معاون گردشگری از مراحل تکمیل غرفه ایران در نمایشگاه ITB برلین

معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری دیروز با حضور در نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ITB برلین از مراحل ساخت و تکمیل غرفه ایران بازدید کرد.

به‌گزارش میراث آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، مرتضی رحمانی موحد، معاون گردشگری سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، سه‌شنبه 17 اسفند، در آستانه آغاز مراسم افتتاحیه پنجاه‌ویکمین نمایشگاه بین‌المللی گردشگری ITB برلین از نحوه ساخت و تکمیل غرفه جمهوری اسلامی ایران بازدید کرد.

این در حالی است که کشور ایران با در اختیار داشتن سالن اختصاصی در این رویداد مهم بین‌المللی، از اوضاع مطلوبی برای عرضه ظرفیت‌ها و خدمات گردشگری کشور برخوردار است.

همچنین حضور فعالان بخش خصوصی متشکل از دفاتر خدمات‌مسافرتی، شرکت‌های گردشگری و سرمایه‌گذاری فرصت مغتنمی برای تحقق دستاوردهای مطلوب برای صنعت گردشگری کشور فراهم می‌آورد.

حضور بیش از ۲۰ وزیر گردشگری به‌همراه دبیرکل سازمان جهانی گردشگری ملل‌متحد در این رویداد و نیز برگزاری نشست‌های تخصصی جانبی، ازجمله «هفتمین نشست وزرای گردشگری جاده ابریشم» فرصت‌های گسترده در پیش روی صنعت گردشگری کشور است که بی‌شک با نتایج مطلوب و مقبولی همراه خواهد بود.

امتیاز به خبر :