• دوشنبه 28 اسفند 1396
  • 22:12

روی خط نوروز متفاوت 96 - 40

نامورمطلق: تمام زیر‌ساخت‌ها برای آسایش مسافران مهیا شده است/ برپایی بازارچه‌های صنایع‌‌دستی برای رفع مایحتاج مهمانان نوروزی

نامورمطلق: تمام زیر‌ساخت‌ها برای آسایش مسافران مهیا شده است/ برپایی بازارچه‌های صنایع‌‌دستی برای رفع مایحتاج مهمانان نوروزی

معاون صنایع‌دستی کشور در سفرش به استان اصفهان از ستاد هماهنگی خدمات‌سفر، بازارچه صنایع‌دستی چهل‌ستون و کارگاه آموزش صنایع‌دستی بازدید کرد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از ستاد خبری نوروز سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بهمن نامورملطق دیروز 28 اسفند به استان اصفهان سفر کرد.

معاون صنایع‌دستی کشور در این سفر، علاوه‌بر بازدید از ستاد‌های هماهنگی خدمات‌سفر و اقامتگاه‌های مسافران در استان اصفهان از بازارچه صنایع‌دستی چهل‌ستون نیز بازدید کرد.

او همچنین بازدیدی از کارگاه صنایع‌دستی که برای آشناسازی علاقه‌مندان با صنایع‌دستی راه‌اندازی شده است بازدید کرد. در این کارگاه که با مشارکت شرکت‌های دانش‌بنیان ایجاد شده است، علاقه‌مندان می‌توانند علاوه‌بر آموزش دیدن، در فرایند ساخت صنایع‌دستی نیز مشارکت کنند.

نامور‌مطلق در حاشیه بازدید از ستاد هدایت و اسکان فرهنگیان استان اصفهان در جمع خبرنگاران گفت: «خوشبختانه شهرداری هرساله امکانات بسیار مناسب و بهتری در مقایسه با سال گذشته‌اش به مسافران نوروزی عرضه کرده تا آنان بدون دل‌نگرانی سفر خود را طی کنند.»

او با اشاره به اینکه مسافران باید در مکان ایمن اسکان یابند، افزود: «ازهمین‌رو، تمام موارد ایمنی، خدماتی، فرهنگی و جز آن برای امنیت و آرامش مسافران نوروزی درنظر گرفته شده است.»

معاون صنایع‌دستی کشور بیان کرد: «برپایی بازارچه‌های صنایع‌‌دستی نیز برای رفع مایحتاج مهمانان نوروزی نیز اقدام خوبی است که ستاد خدمات‌سفر شهر اصفهان اجرا کرده است.»

او ادامه داد: «تمام زیر‌ساخت‌ها برای آسایش مسافران مهیا شده و ستادهای اسکان و کمیته‌های اطلاع‌رسانی آمادگی عرضه هر گونه خدمات را به مسافران نوروزی دارند.»

نامورمطلق تأکید کرد: «نکات ایمنی و امنیت مدارس برای اسکان مسافران انجام شده تا آنان روزهای خوشی را در کنار خانواده خود سپری کنند.»

امتیاز به خبر :