• شنبه 04 فروردین 1397
  • 22:01

با ورود اولین گروه از خبرنگاران به ایلام

تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی به غرب کشور آغاز شد

تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی به غرب کشور آغاز شد

تور رسانه‌ای خبرنگاران به استان‌های غربی کشور، امروز پنجشنبه 31 فروردین 96، با ورود اولین گروه از خبرنگاران رسانه‌های مختلف به استان ایلام به‌طور رسمی آغاز شد.

به‌گزارش خبرنگار میراث‌آریا، تور رسانه‌ای خبرنگاران به استان‌های غربی کشور، با هدف آشنایی هر چه بیشتر اصحاب رسانه و تبعاً طرفداران و پیگیران مطبوعات با جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی‌تاریخی این استان‌ها، به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شده است.

خبرنگاران شرکت‌کننده در دومین تور رسانه‌ای سازمان میراث‌فرهنگی، از امروز تا دوشنبه ۴ اردیبهشت، به سه استان ایلام، کردستان و کرمانشاه سفر می‌کنند و ضمن بازدید از جاذبه‌های گردشگری و آثار فرهنگی‌تاریخی این سه استان زیبای کشورمان، با برخی از مسئولان این استان‌ها ازجمله استاندار ایلام از نزدیک به گفت‌وگو می‌پردازند.

منطقه اورامان در کردستان، موزه قرآن در روستای نگل کردستان، سد سیمره در استان ایلام، شهر تاریخی سیمره، تنگه رازیانه، منطقه گاومیشان و قلعه پوراشرف و تنگه چوبین در این استان و طاق‌بستان، محوطه ثبت‌جهانی بیستون و تکیه معاون‌الملک از مهم‌ترین اماکنی است که خبرنگاران رسانه‌های مختلف در این سفرهای هم‌زمان به بازدید از آن‌ها خواهند پرداخت.

این دومین تور رسانه‌ای است که به‌فاصله نزدیک به یک ماه و نیم به‌همت سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار می‌شود. تور رسانه‌ای اول ۱۶ تا ۲۰ اسفند سال گذشته به‌مقصد سیستان‌وبلوچستان برگزار شد.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط