• ﺳﻪشنبه 04 اردیبهشت 1397
  • 07:02

جشنواره فروش محصولات صنایع‌دستی در خانه تاریخی زعیم قزوین

جشنواره فروش محصولات صنایع‌دستی در خانه تاریخی زعیم قزوین
جشنواره فروش محصولات صنایع‌دستی به‌همت انجمن پاسداشت از آیین‌ها و مشاهیر سرزمین کهن و حمایت اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری استان قزوین در خانه تاریخی زعیم (خانه تشکل‌های غیردولتی استان قزوین) راه‌اندازی شد.

به گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی قزوین، این نمایشگاه متشکل از 8 غرفه ارائه و نمایش آثار هنری و محصولات تولیدی صنعتگران در رشته رودوزی‌های سنتی، معرق، نگارگری، نقاشی پشت شیشه، تذهیب، معرق و سفال است که برای آشنایی علاقه‌مندان با روند تولید آثار هنری، در کارگاه‌ها تولید زنده محصولات توسط هنرمندان اجرا می‌شود.

همچنین به‌منظور آشنایی بازدیدکنندگان و گردشگران با جاذبه‌های تاریخی، طبیعی، معماری و مذهبی استان قزوین، کافه‌گالری زعیم توسط انجمن هنر معماری و حمایت از بافت‌های تاریخی در این مکان راه‌اندازی شده که در آن آثار هنرمندان به صورت دوره‌ای به‌نمایش درمی‌آید.

جشنواره فروش محصولات صنایع‌دستی خانه تاریخی زعیم با مدیریت حامد نوروزیان مسئول خانه تشکل‌های غیر‌دولتی استان قزوین و همراهی هنرمندان صنایعدستی پنجشنبه و جمعه هر هفته از ساعت 9 تا 21 پذیرای بازدیدکنندگان و گردشگران است.

هنرمندان رشته عکاسی می‌توانند برای ارائه آثار هنری خود با موضوع تاریخ، طبیعت و معماری قزوین در این نمایشگاه به دفتر مدیریت خانه زعیم مراجعه کنند.

امتیاز به خبر :

عکسهای مرتبط