• ﺳﻪشنبه 29 خرداد 1397
  • 16:53

برگزاری كارگاه آموزشی اينترنت‌ماركتينگ در استان یزد

برگزاری كارگاه آموزشی اينترنت‌ماركتينگ در استان یزد

كارگاه آموزشی «اینترنت‌مارکتینگ» به‌مدت دو روز برای صاحبان واحدهای بوم‌گردی استان یزد برگزار خواهد شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌كل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، این دوره آموزشی به منظور توانمندسازی مدیران  و كاركنان واحدهای بوم گردی استان به همت موسسه آموزشی خدمات گردشگری رشد در روزهای 23 و 24 شهریور ماه در محل سالن كنفرانس این اداره‌كل برگزار می‌شود.

این كارگاه آموزشی به تقویت كسب و كار كمك خواهد كرد و شروعی برای جذب مشتریان بیشتر، ایجاد ارتباطات و... است. اینترنت‌ماركتینگ با بهره‌گیری از ظرفیت‌های اینترنتی و فضای مجازی یك استراتژی بازاریابی به‌هم پیوسته ایجاد می‌كند كه در نتیجه به‌طور قابل‌ملاحظه‌ای كسب و كار گسترش پیدا خواهد كرد.

سرفصل‌ها و مباحث آموزشی این دوره براساس تعریف بازاریابی و اهداف آن، اصول اینترنت ماركتینگ، بازاریابی گروهی و اختصاصی، اهداف ایجاد یك وب‌سایت گردشگری، خبرنامه، ارسال ایمیل‌های اثرگذار، رزرواسیون براساس اصول بازاریابی، نحوه كاركرد معتبرترین وب‌سایت‌های دنیا، شبكه‌های اجتماعی و نحوه كاركرد آنها، تبلیغات موثر و لزوم همكاری اقامتگاه‌ها و... است كه توسط مازیار بهره‌دار مجری تورهای طبیعت‌گردی خروجی و تورهای ورودی به علاقه‌مندان ارائه می‌شود.

علاقه‌مندان میتوانند برای كسب اطلاعات بیشتر و یا شركت در كارگاه مذكور با موسسه آموزشی خدمات گردشگری رشد واقع در محله فهادان به شماره 36207175 تماس حاصل کنند.

امتیاز به خبر :