• یکشنبه 05 فروردین 1397
  • 01:01

سفر نامورمطلق به خوزستان/ گالری ترسه افتتاح می‌شود

سفر نامورمطلق به خوزستان/ گالری ترسه افتتاح می‌شود

معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری در سفری دوروزه به خوزستان ضمن افتتاح نمایندگی گالری ترسه در این استان از روند کار و فعالیت کارگاه‌های تولید صنایع‌دستی و هنرهای سنتی شوش و آبادان نیز بازدید می‌کند.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری، بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، امروز چهارشنبه 22 شهریور برای افتتاح نمایندگی گالری ترسه در استان خوزستان و بازدید از چند مرکز کارگاه‌های تولید صنایع‌دستی، بازارچه‌ها و خانه‌های صنایع‌دستی عازم خوزستان شد.

او در این سفر دوروزه ضمن بازدید از کارگاه‌های تولید صنایع‌دستی دزفول و شوش از جاذبه‌های شهر شوش و نیز روستای خماط دیدن می‌کند و ضمن بازدید از منطقه شلمچه و خرمشهر از کارگاه‌های صنایع‌دستی این شهرستان نیز بازدید خواهد کرد.

مهم‌ترین بخش سفر بهمن نامور‌مطلق معاون صنایع‌دستی و هنرهای سنتی کشور  به خوزستان افتتاح نمایندگی گالری ترسه است که این مرکز عصر امروز با حضور او و جمعی از مسئولان و هنرمندان و پیشکسوتان استان خوزستان افتتاح می‌شود.

امتیاز به خبر :