• جمعه 01 تیر 1397
  • 08:23

تشکیل ستاد کمک‌رسانی جامعه گردشگری به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه

تشکیل ستاد کمک‌رسانی جامعه گردشگری به زلزله‌زدگان استان کرمانشاه

ستاد کمک‌رسانی جامعه گردشگری استان کرمانشاه با هدف جمع‌آوری و ارسال نیازمندی‌های زلزله‌زدگان تشکیل شد.

به‌گزارش میراث‌آریا به‌نقل از روابط‌عمومی اداره‌کل میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری کرمانشاه، جلسه هماهنگی برای جمع‌آوری و ارسال کمک‌های جامعه گردشگری استان کرمانشاه به مناطق زلزله‌زده با حضور مدیرکل میراث‌فرهنگی کرمانشاه و جمعی از مسئولان میراث‌فرهنگی این استان، هتل‌داران وانجمن دفاتر گردشگری و فعالان گردشگری استان کرمانشاه پیش از ظهر دیروز سه‌شنبه 23 آبان در محل هتل پارسیان برگزار شد.

در این جلسه فعالان گردشگری استان کرمانشاه با اهدای کمک‌های نقدی و تحویل کالاهای مورد نیاز آماده کمک‌رسانی به مناطق زلزله زده شدند.

در این نشست مقرر شد با تشکیل ستاد مدیریتی، رایزنی‌های لازم برای دریافت کمک‌های فعالان گردشگری این استان و سطح کشور صورت گیرد و شرایط برای ارسال و توزیع این کمکها در میان آسیب‌دیدگان زلزله یک‌شنبه شب استان کرمانشاه فراهم شود.

ارسال دومین کاروان کمک های فعالان گردشگری

 در همین ارتباط دومین کاروان کمک‌های فعالان گردشگری استان کرمانشاه برای توزیع در میان زلزله زدگان به مناطق زلزله‌زده ارسال شد.

این اقلام شامل پتو، خرما، آب معدنی، بیسکویت و... بود که توسط سه دستگاه خاور و سه دستگاه وانت سواری به مناطق زلزله‌زده ارسال شد.

پیش از این نیز در  روز گذشته فعالان گردشگری استان کرمانشاه 15هزار بطری آب معدنی به مناطق زلزله زده ارسال کردند.

همچنین افرادی که تمایل به کمک و مساعدت در این امر خدا پسندانه را دارند می‌توانند، کمک‌های غیر نقدی خود را به آدرس کرمانشاه، بلوار شهید کشوری سالن آناهیتای هتل پارسیان ارسال و وجوه نقدی خود را به شماره کارت 6393461035353982 بانک سینا به‌نام آقایان حیدری و امجدیان واریز کنند.

امتیاز به خبر :