• پنجشنبه 12 تیر 1399
  • 23:21

مسابقه عکاسی "شب چله" در گیلان برگزار می‌شود

مسابقه عکاسی "شب چله" در گیلان برگزار می‌شود
اداره کل میراث فرهنگی گیلان، مسابقه عکاسی شب چله را با همکاری شرکت ساحران سپید با تکیه بر آداب و رسوم رایج برگزار می‌کند.


به گزارش اداره کل روابط عمومی میراث فرهنگی گیلان، این اداره کل با هدف حفظ و ثبت بخشی از فرهنگ و آیین های سنتی استان همزمان با شب یلدا « مسابقه عکاسی شب چله » را با همکاری شرکت ساحران سپید با تکیه بر آداب و رسوم رایج برگزار می کند.

بنابر این گزارش شرکت عموم در این مسابقه آزاد است و علاقمندان می توانند عکس های خود را با نگاهی وسیع به موضوع یلدا به صورت حضوری و یا پستی به آدرس رشت، بلوار شهید انصاری ، بالاتر از گلباغ نماز کوچه ولیعصر 1 اداره کل میراث فرهنگی صنایع دستی و گردشگری گیلان، امور فرهنگی و ارتباطات و یا سبزه میدان، کوچه احتساب نمایندگی میراث فرهنگی شهرستان رشت ارسال کنند.

آثار ارسالی باید در اندازه 40×30 و به صورت فایل عکس به صورت cd ارائه شود، هر نفر می تواند حداکثر تعداد 3 عکس ارسال نماید .

هر عکاس باید نام ، نام خانوادگی ، شماره تماس تلفن ، آدرس محل سکونت ، نشانی پست الکترونیک ( Email )خود و عنوان شرح ، محل و تاریخ عکاسی را در مورد هر اثر ارسالی به طور کامل و دقیق بر روی پاکت حاوی عکس ارائه کند. به 5 اثر برگزیده نیز هدایای نفیسی تعلق می گیرد .
امتیاز به خبر :