به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، اعضاي اين نشست را کمپاني‌هاي هواپيمايي و فرودگاه‌ها، سازمان‌هاي گردشگري منطقه‌اي، بخش‌هاي کرايه اتومبيل، کالسکه و کمپاني‌هاي تاکسي راني، مديران تورهاي داخلي، طراحان پروژه‌هاي مکان‌هاي جذاب، محققان، سازمان‌هاي آموزشي و طراحان سرويس‌هاي گردشگري تشکيل مي‌دهند.

صنعت گردشگري نيوزيلند به عنوان يکي از صنايع مهم و بزرگ تقريبا 2/19 درصد در آمد‌هاي صادراتي کشور را در برمي‌گيرد.

انجمن صنعت گردشگري نشست صنعت گردشگري نيوزيلند را برنامه‌ريزي کرد.

در اين نشست جمعي از کارشناسان محلي و بين‌المللي درباره مسائل مهمي در نيوزيلند با آنها مواجه است در 30-29 آگوست (8-7 شهريور) در آلکند به سخنراني مي‌پردازند.

اين نشست براي صنعت چند ميليارد دلاري گردشگري گفت: تاثيرات تجارت اينترنتي بر صنايع‌ گردشگري و مسافرت از مهمترين مسائل مورد مطرح در نشست خواهد بود و همچنين مواردي مانند علت اهميت رشد گردشگري به خصوص گردشگري و تجارت اينترنتي مورد بررسي قرار مي‌گيرد.

پروفسور دوير که درباره طرح‌هاي گردشگري و مديريت و اقتصاد به گفتگو مي‌پردازد و با سازمان جهاني گردشگري به طور بين‌المللي همکاري مي‌کند و حتي با بسياري از آژانس‌هاي دولتي استراليا همکاري مي‌کند نيز در اين نشست حضور خواهد داشت. همچنين مقامات خطوط هواپيمايي، قائم مقام رئيس جمهور و مقامات بين‌المللي نيز حضور خود را نشان مي‌دهند.

در اين نشست 4 موضوع مهم، تداوم شرايط زيست محيطي، گردشگري داخلي، جذب گردشگران بيشتر به نقطه در فصل‌هاي غير گردشگري و ايجاد روابط بهترين جوامع و صنعت گردشگري مطرح مي‌شود.
S/H/109انتهای پیام/

کد خبر 1386050217