به گزارش ميراث آريا(CHTN)، بنگل‌پيج، قائم‌مقام مديريت مالي خطوط هواپيمايي امارات در انجمن بين‌المللي گردشگري، تجارت، نشست‌ها و نمايشگاه‌هاي ملي مستقر در بوستون با اشاره به اينکه با کمک هواپيماها و امکانات و تجهيزات و سرويس‌دهي‌هاي جديد، خطوط هواپيمايي امارات مي‌کوشد تا به بهترين وجه در بازار شناخته شده و به بالاترين سطوح استانداردهاي جهاني به ارتقا يابند.

در همين راستا اين خطوط به تازگي سه پرواز روزانه سيستم و بدون توقف به سمت نيويورک، برقرار کرده است و پروازهاي بدون توقف دبي به سمت برزيل و تورنتو نيز از ماه اکتبر کار خود را آغاز خواهد کرد. اين خطوط تا پايان سال به بيش از 95 شهر جهان سرويس‌دهي خواهند داشت.

براساس گزارش‌هاي اعلام شده 18 ماه آينده خطوط هوايي امارات حدود 27 هواپيماي جديد را که شامل بوئيگ‌هاي 777 بسيار مجهز با امکانات اختصاصي در کلاس‌هاي مختلف را خريداري و به ناوگان هوايي خود مي‌افزايد.

علاوه بر آنکه با هزينه‌ايي معادل 30 ميليارد دلار دستور خريد 110 هواپيماي ديگر که بالغ بر 51 فروند بوئينگ 777 و 47 فروند ايرباس 380 A است نيز در دستور کار آنها قرار دارد.

در کنار خريد هواپيماهاي جديد،‌ با سرمايه‌گذاري‌هاي بسيار، امارات اقدام به بالا بردن سطح پروازهاي خود و مجهز کردن صندلي‌هاي درجه دو و سه خود به امکاناتي در حد استانداردهاي صندلي‌هاي درجه يک کرده و سيستم‌هاي اطلاع‌رساني تفريحي و ارتباطي پيشرفته‌ايي را طراحي کرده است. همچنين هزينه‌اي معادل 50 ميليون دلار براي تجهيز سرويس‌ها و امکانات جديد صندلي‌ها و کابين‌هاي درجه يک اختصاص داده شده است و تمامي امکانات ياد شده در پروازهاي مستقيم دبي به نيويورک و هاستون به‌کار گرفته مي‌شود.

براساس طرح‌هاي جديدي که اين خطوط با همکاري کمپاني‌هاي توليدکنندگان هواپيماها و تجهيزات داخلي آنها ارائه کرده در بخش کابين‌ها و صندلي‌هاي درجه يک فضايي بيشتري در نظر گرفته شده و در اصل صندلي‌ها و فضاي اطراف آن کاملاً خصوصي است و به‌صورت يک اتاق شخصي درآمده است که سقف‌هايي بلند دارد و صندلي‌هايي بسيار راحت از چرم طبيعي براي آنها در نظر گرفته شده و فضايي نيز براي استراحت و خوردن و نوشيدن قرار داده شده است.

در قسمت کابين و صندلي‌هاي درجه دو نيز تا حد ممکن فضا بزرگتر و فاصله صندلي‌ها بيشتر شده است تا جايي‌که براي مسافران بلندقامت فضاهاي خاص و بزرگتر در نظر گرفته‌اند. علاوه بر آن سيستم‌هاي ديجيتال تلويزيوني نيز براي صندلي‌ها طراحي شده است تا مسافران فرصت مشاهده تصاوير از مقصد موردنظر خود را داشته باشند و به دلخواه خود از ميان بيش از 10 هزار قطعه موسيقي هر کدام را که دوست دارند گوش دهند.

تمام صندلي‌هاي اين پروازها مجهز به تلويزيون‌هايي رنگي با کنترل از راه دور خواهد بود که به مسافران اجازه مي‌دهد هر شبکه‌ايي را که دوست دارند تماشا کنند.

طي پرواز مسافران مي‌توانند در هنگام پرواز SMS و يا پيام‌هاي الکترونيکي نيز ارسال کنند و در کابين‌هاي درجه يک با استفاده از امکانات چون کامپيوترهاي دستي تصاويري سه‌بعدي از شهرها و مناطق مورد علاقه خود را مشاهده کنند و اطلاعات مورد نياز خود را جستجو کنند.

M /108


انتهای پیام/

کد خبر 1386050251