به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، براساس آمار به دست آمده در سال 2006 حدود 124 ميليون گردشگر از چين بازديد کردند و حضور گردشگران خاورميانه در اين کشور بسيار مهم است.

شعبه کمپاني بزرگ حيات در منطقه بانو شانگهاي به زودي يکي از مشهورترين هتل‌هاي بزرگ را به روي مردم خاورميانه مي‌گشايد.

نکته جالب توجه اين است که هر يک از اتاق‌هاي اين هتل چشم‌انداز زيبايي به سوي معماري تاريخي و يا آسمانخراش‌هاي مدرن خواهد داشت.

\"تيري برتين\"، مدير مراکز تفريحي و هتل‌هاي بين‌المللي کمپاني حيات و بازاريابي خاورميانه گفت: شانگ‌هاي يکي از بهترين مکان‌ها براي گردشگران است و کمپاني حيات فرصت مناسبي را براي گردشگري با شکوه و راحت فراهم مي‌کند.

هتل منطقه باند 631 اتاق پذيرايي و 52 سوئيت دارد و گردشگران به راحتي از سيستم‌هاي اينترنتي بهره‌مند مي‌شوند. در معماري اين هتل از کمپاني سوپرپوتيتو ژاپن استفاده شده که به سبک ژاپني طرح‌هاي جالبي را ارائه کرده است.

در طبقه دوم هتل بخشي به نام غذاخوري در آشپزخانه وجود دارد که اين فرصت را به گردشگر مي‌دهد تا از امور آشپزي به راحتي بازديد کند و شاهد استفاده سرآشپز از مواد غذايي تازه باشد. در لابي هتل اتاق چاي به سبک اروپاييان وجود دارد که گردشگران علاوه بر نوشيدن چاي از شکلات‌هاي دست ساز و کيک‌هاي خوشمزه استفاده مي‌کنند.

اين هتل بين دو برج غربي و شرقي قرار گرفته است که در لابي برج شرقي آشپزخانه چيني به چشم مي‌خورد که غذاهاي کملا چيني در آن آماده مي‌شود. همچنين سالن‌هاي ورزشي و استخرهاي مجهز براي گردشگران تدارک ديده‌اند.

اين شعبه کمپاني حيات منطقه در باند در شانگهاي هفتمين هتل خود را در يکي از شهرهاي اصلي چين ساخته است، به طوري که مي‌توان به هتل‌هاي پکن، شانگهاي، تيانجين، ايکسيان، هنگژوودنگوان اشاره کرد.

بنابراين گزارش، کمپاني حيات درصدد توسعه طرح‌هاي خود در مراکز اصلي گردشگري چين است تا موجب رونق اقتصاد منطقه شود.
S/H/109


انتهای پیام/

کد خبر 1386050847