به‌گزارش ميراث آريا(CHTN)، \"کنت هال\" با حضور در نمايشگاه سه روزه \" صنايع کشاورزي 2007 دبيق\" با اشاره به اينکه براي نخستين بار شوراي گردشگري جامائيکا و انجمن کشاورزي آن به طور مشترک اقدام به برگزاري چنين رويدادي کرده‌اند، گفت: براي حمايت بيشتر از کشور و به خصوص کشاورزان بايد سطح استفاده از توليدات کشاورزي داخلي را بالاتر ببريم.

وي با بر شمردن مشکلات ناشي از نبود خلاقيت و نوآوري در سيستم‌هاي سنتي کشاورزي و لزوم ايجاد تحولات براي يکي شدن و مشارکت دو بخش گردشگري و کشاورزي افزود: اکنون زمان آن رسيده است که تمام تلاش خود را براي استفاده از پتانسيل‌هاي بالاي بخش کشاورزي و سودآوري آن در اقتصاد، سرمايه‌گذاري و گردشگري به کار ببريم.

\"هال\" ادامه داد: اگر چه مشکلات بسياري از جمله سيل، خشکسالي و توفان فصلي هر ساله خسارت‌هاي قابل توجهي را به صنعت کشاورزي ما وارد مي‌کند، با بالابردن سطح آگاهي و دانش کشاورزان، استفاده از تجهيزات پيشرفته و مشارکت با سازمان‌هاي بين‌المللي مي‌توانيم ميزان اين خسارت‌ها را کمتر کنيم.

وي تصريح کرد: براي رسيدن به نتايج مثبت و قابل قبول بايد به بررسي نقاط ضعف و قوت خود بپردازيم و فرصت‌هايي جديد را براي توسعه فعاليت‌هاي آينده ايجاد کنيم.
S/H/108


انتهای پیام/

کد خبر 1386051721