به گزارش ميراث آريا(CHTN)، هم‌اکنون بسياري از شرکت‌هاي مسافرتي ژاپن با فراهم کردن تمام امکانات لازم براي برگزاري مراسم ازدواج زوج‌هاي ژاپني در خارج از کشور، از بليت هواپيما و محل اقامت گرفته تا لباس، ماشين عروس، دسته‌هاي گل و عکاسي سعي در ترويج اين نوع از گردشگري دارند.

در حالي که کليساي جامع آمريکا سالانه 80 مراسم مذهبي را برگزار مي‌کند و کليساهاي آمريکايي پاريس نيز ميزبان برگزاري 200 مراسم هستند تنها در يکي از کليساهاي خارج از پاريس سالانه 300 مراسم ازدواج زوج‌هاي ژاپني برگزار مي‌شود.

هم‌اکنون هاوايي از محبوب‌ترين مقاصد گردشگري زوج‌هاي جوان ژاپني به شمار مي‌رود و بسياري از مراسم ازدواج آنها با هزينه‌هايي بسيار پايين‌تر از آنچه در کشور خودشان انجام مي‌شود در کليساهاي اين سرزمين برگزار مي‌شود، کشورهاي اروپايي ازجمله فرانسه نيز در شمار مقاصد محبوب آنها قرار دارد.

بسياري از کارشناسان معتقدند مراسم برگزاري اين نوع ازدواج‌ها در خارج از ژاپن بسيار متفاوت است و بيشتر شبيه مراسم شکرگزاري و دعا است و در حقيقت اين کليساها فرصت‌هايي را براي عکاسي و ثبت مناظر زيبا فراهم مي‌کنند تا ايجاد يک رابطه روحي ماندگار.

R/108


انتهای پیام/

کد خبر 1386051748