هتل پارتيکان اصفهان در آستانه عيد نوروز گشايش يافت

به گزارش ميراث آريا(chtn)و به نقل از روابط عمومي سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان اصفهان ، رئيس سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري استان اصفهان در آيين افتتاح هتل پارتيکان اصفهان گفت: ميدان امام اصفهان جايگاه ويژه اي در جهان دارد و به عنوان يک اثر ثبت شده جهاني همه دنيا را به تحسين واداشته است.

\"احمد امين پور\"با اشاره به اينکه سفر نيازمند زير ساخت‌هاي گردشگري است ،افزود: مهمترين زير ساختهاي گردشگري اقامتگاه‌ها است و افتتاح اين هتل در آستانه عيد نوروز براي آسايش و رفاه مسافران ، اقدام ارزشمندي است .

وي تصريح کرد: تجربه اي که در اين هتل اتفاق افتاده و باعث تمايز اين هتل با ساير هتل‌ها است موقعيت سنتي و متناسب با علايق و سليقه هاي مختلف است واين هتل جوابگوي خواسته ها و نيازها گردشگران است .

\"مجيد نادر الاصلي\" معاون سياسي و امنيتي استانداري اصفهان نيز در اين افتتاح گفت : اصفهان در ايام نوروز ميزبان بيش از دو ميليون مسافر است و طبعا اقامتگاه‌ها ، هتل‌ها و مهمانپذيرهاي موجود جوابگوي اين ميزان مسافر نيست .

وي اظهار داشت : اميدواريم افراد که به اصفهان و فرهنگ اصفهاني علاقمند هستند پا به عرصه بگذارند و در جهت زير ساخت‌هاي گردشگري از جمله ساخت هتل بکوشند .

وي راه اندازي و افتتاح هتل با همکاري سازمان ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري و بخش خصوصي را اقدامي مثبت در جهت جذب گردشگر دانست./104


انتهای پیام/

کد خبر 1386122818