اکيپ‌هاي نورزي نظارت بر تاسيسات گردشگري عازم شدند

به گزارش ميراث آريا (chtn)، \"محمد شريف ملک زاده\" معاون گردشگري سازمان ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري در مراسم اعزام اين گروه گفت: معاونت گردشگري برنامه‌هاي خوبي را براي بازرسي و نظارت انجام داده است که از آن جمله مي‌توان به عضويت ارگان‌هاي مختلف در ستاد تسهيلات سفر‌هاي کشور اشاره کرد.

وي اضافه کرد: امسال 2 هزار بازرس به صورت محسوس و 3 هزار بازرس به صورت نا محسوس به نظارت بر عملکرد تاسيسات و موسسات گردشگري مي‌پردازند.

ملک زاده تصريح کرد: فعاليت اين گروه با اعزام اکيپ‌هاي نوروزي به 30 استان کشور و از ستاد مرکزي آغاز خواهدشد.

وي با اشاره به عدم افزايش نرخ هتل‌ها و مراکز اقامتي در نوروز ادامه داد: هيچ دستگاهي اجازه ندارد که قميتي بيش از نرخ‌هاي اعلام شده از مسافران بگيرند و اگر مرکزي بيش از اين قيمت‌ها بگيرد با آنها برخورد خواهدشد.

ملک زاده افزود: با عضويت انجمن صنفي دفاتر جهانگردي و جامعه هتلداران به ستاد تسهيلات سفر‌هاي کشور، مردم سفري خوش و با ‌آرامش خواهند داشت و در صورت تخلف، ناظرين ستاد مورد تخلف را به ستاد مرکزي گزارش خواهند داد.

وي با اشاره به شماره تلفن‌‌هاي شبانه روزي واحد نظارت گفت: بازرسين اصلي موسسات و تاسيسات گردشگري مردم هستند و آنها مي‌‌توانند با مشاهده هرگونه تخلفي، مراتب را از طريق سايت ستاد تهسيلات سفر‌هاي کشور به آدرسwww.stsi.ir شماره گوياي 66582029 اطلاع دهند.

معاون گردشگري با اشاره به طرح نوروزي نظارت بر تاسيسات و موسسات گردشگري گفت: براساس طرح سازمان ميراث فرهنگي، کشور به 5 منطقه تقسيم شده است و بازرسان به عنوان نمايندگان تام‌الاختيار سازمان به نظارت مي‌پردازند.

وي تاکيد کرد: طرح نظارت بر تاسيسات و موسسات گردشگري تا 19 فروردين ماه ادامه خواهد داشت./102
انتهای پیام/

کد خبر 1386122820