گشايش نمايشگاه قرآن کريم در دانشگاه تبريز

به‌گزارش ميراث آريا (chtn) رئيس دانشگاه تبريز در آيين گشايش اين نمايشگاه، برگزاري نمايشگاه قرآني از سوي دانشجويان را نشانه اهتمام آنان به فعاليت هاي قرآني دانست و گفت:فعاليت‌هاي قرآني بايد در بين دانشجويان و دانشگاهيان در راس همه فعاليت‌ها قرار بگيرد.

سيد محمد تقي علوي يادآور شد:در سايه آموزه‌هاي قرآني و با استعانت از حضرت حق تعالي است که جوانان و بخصوص دانشجويان ما در عرصه هاي علمي و پژوهشي باعث سربلندي کشور شده اند.

مدير امور فرهنگي و فعاليت هاي فوق برنامه دانشگاه تبريز نيز آشنايي دانشجويان با آموزه هاي قرآني و ديني، برقراري عاطفي و علمي با تعاليم پژوهش هاي قرآني، ترويج فرهنگ آموزه هاي قرآني در بين دانشجويان را از جمله اهداف برپايي اين نمايشگاه اعلام کرد و افزود: در اين نمايشگاه 14 غرفه از جمله غرفه نرم افزار هاي قرآني و فرهنگي، غرفه ويژه معرفي آثار استاد علامه طباطبايي ، نمايش فيلم و تصحيح نماز، آثار هنري دانشجويان ، رسانه هاي ديجيتالي، معرفي سايت هاي قرآني و غرفه کتاب داير شده اند.

مديريت امورفرهنگي و فعاليت هاي فوق برنامه دانشگاه تبريز اين نمايشگاه را با همکاري کانون قرآن و عترت و دارالقرآن بسيج دانشجويي دانشگاه تبريز داير کرده است./106

انتهای پیام/

کد خبر 1387081939