امضاء تفاهم نامه همکاري  ميراث فرهنگي و منابع طبيعي

به گزارش ميراث آريا(chtn)، قائم مقام اداره کل ميراث فرهنگي، صنايع دستي و گردشگري استان فارس با مديرکل جديد منابع طبيعي فارس ديدار و گفتگو کرد .

بنابراين گزارش در اين ديدار که به منظور آشنايي بيشتر مسئولان دو اداره کل با يکديگر صورت گرفت با پيشنهاد بهزاد علي ثابت قائم مقام اداره کل ميراث فرهنگي ،‌صنايع دستي و گردشگري فارس با امضاء تفاهم نامه همکاري يگان هاي حفاظت ميراث فرهنگي و منابع طبيعي در خصوص حفاظت از حوزه هاي تحت پوشش موافقت شد .

همچنين مقرر شد با توجه به اينکه حوزه هاي استحفاظي اداره کل منابع طبيعي در سطح استان با تپه ها و محوطه هاي باستاني تحت حفاظت اداره کل ميراث فرهنگي همجوار هستند و نيروهاي يگان حفاظت ميراث فرهنگي و يگان حفاظت منابع طبيعي مي توانند با تعامل و همکاري نزديک از محدوده هاي استحفاظي يکديگر نيز مراقبت و در صورت مشاهده تخلفات ارائه گزارش کنند، تفاهم نامه اي بين دو دستگاه منعقد شود.

مدير کل منابع طبيعي فارس در اين جلسه با اشاره به حساسيت هاي کار در حوزه منابع طبيعي گفت : حذف بخشي نگري و جزيره اي عمل کردن در سيستم مديريتي و نگاه تعاملي ، جامع نگري و اتحاد و همدلي تمام نهادها مي تواند باعث موفقيت شود.

غلامي گفت : مدير بايد شفاف و روشن عمل کند تا اعتماد مردم به مسئولان و نظام بيش از پيش باشد.

قائم مقام اداره کل ميراث فرهنگي ، صنايع دستي و گردشگري فارس نيز با اشاره به آموزه‌هاي ديني اسلام که بهترين الگو و مدل مديريتي هستند ، گفت : مسئوليت داشتن در نظام مقدس جمهوري اسلامي توفيقي است که براي خدمت به مردم حاصل شده است و بايد از اين فرصت پيش آمده براي خدمتگزاري به مردم خدا را شاکر بود .

بهزاد علي ثابت ؛ شجاعت ، تدبير و شفاف سازي را از خصايص مهم مديريت دانست .
/104


انتهای پیام/

کد خبر 138902155